Youtube’u salladı ! öyle bir şey yaptı ki…

 Youtube’u salladı ! öyle bir şey yaptı ki…

Enes Batur’un Biliyom’u ne kadar başarılı?

Türkiye’nin en çok izlenen Youtuber’larından biri olan ve her çektiği videoyla gündeme gelmeyi başaran Enes Batur, ‘Biliyom’ isimli şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti. Peki ünlü Youtuber’ın bu şarkısı ne kadar başarılı?

Enes Batur'un Biliyom'u ne kadar başarılı?

Müziği ile damga vuruyor

Müziği ile damga vuruyor

Youtube için üretim yaparken kendisini bir kategoriye koymayı sevmeyen Enes Batur, adeta her şeyi çeken içerik üreticisi haline geldi. Ününe kavuşmasını sağlayan oyun videolarının sayısını oldukça seyrelten ünlü fenomen, yaptığı diğer videoların yanında artık çıkardığı şarkılarla da gündeme damga vuruyor.

Tam yazlık bir parça olmuş

Tam yazlık bir parça olmuş

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı ‘Biliyom’ şarkısıyla trendlere giren ve hâlâ trendlerden düşmeyen Youtuber, bu sefer benden tam puanı almış bulunmakta. Şarkının akışı gerçekten muazzam olmuş. Tam tatil semtlerinde, eğlence mekanlarında çalmalık bir parça. Yakın zamanda çeşitli remix’leri de kulağımıza çalınır mutlaka.

Autotune var mı?

Autotune var mı?

Önceki şarkılarından farklı olarak ‘Biliyom’ şarkısında Enes Batur’un sesi biraz daha değişik geliyor. Autotune kullanıyor diye oturup ağlamak doğru olmaz elbette. Şarkı kulağa hoş geliyor mu? Evet. O zaman bitmiştir. Tartışmaya gerek yok.

Her gün üstüne koyuyor

Her gün üstüne koyuyor

Enes Batur müzik olayında her geçen gün üstüne biraz daha koyuyor. Şarkının klibi de en az şarkı kadar başarılı olmuş. İki filmini de sadece eleştirmek ve merak için izlemiş birisi olarak bu klipteki oyunculuğunu öncekilere göre beğendiğimi söyleyebilirim.
 

Trendlerdeki yerini korur mu?

Trendlerdeki yerini korur mu?

İşin yanisi şarkı beklentimin üzerinde başarılı olmuş. Birkaç hafta daha trendlerdeki yerini korur diye düşünüyorum. Ne kadar oyun videosu çekmeyi bıraktığı için kendisine ilgimi yitirsem de Enes Batur’a devam eden müzik kariyerinde başarılar dilerim.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın