Yeniden düzenlenmiş Grand Theft Auto üçlemesi 11 Kasım’da geliyor

 Yeniden düzenlenmiş Grand Theft Auto üçlemesi 11 Kasım’da geliyor

Yeniden düzenlenmiş Grand Theft Auto üçlemesi 11 Kasım’da geliyor

Bugün çığır açan Grand Theft Auto III’ün 20. yıl dönümü . Rockstar Games, olayı ani bir sürpriz yayınla işaretlemese deGrand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition, o açıklığa kavuşmuşGTA III , GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yükseltilmiş sürümlerine ne zaman sahip olacaksınız .

Paket, 11 Kasım’da dijital olarak geliyor ( eski çıkış tarihi PS5 ve Xbox Series X sürümleri için GTA V) PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’te. Fiziksel sürümler 7 Aralık’ta konsollar için satışa sunulacak.

Rockstar, üçleme için 60 dolar alıyor; bu, yayıncının bu ay dijital mağazalardan çekmeden önce orijinal sürümlerin genellikle birkaç dolara satıldığı göz önüne alındığında, bazıları için yutması zor olabilir. yeniden düzenlenmiş olduğunu belirtmekte fayda var.GTA San Andreas 11 Kasım’da Xbox Game Pass’e ulaştı ve yükseltilmiş GTA III , 7 Aralık’ta PlayStation Now’a gelecek.

Oyunlardaki en belirgin değişiklikler yükseltilmiş, daha zengin görseller. Rockstar, daha yüksek çözünürlüklü dokular ekledi, hava efektlerini geliştirdi, karakter ve araç modellerini geliştirdi, aydınlatma sistemini elden geçirdi ve çizim mesafelerini artırdı – bunların hepsini her oyunun orijinal estetiğine tutunmaya çalışırken. Bir kere Vice City, orijinalinden çok daha canlı görünüyor, ama yine de açıkça Vice City .

Platforma özel bazı geliştirmeler var. PS5 ve Xbox Series X oyuncuları, oyunları 4K’da saniyede 60 kareye kadar çalıştırabilecek. PC’de NVIDIA’lar için destek var. Derin Öğrenme Süper Örnekleme (DLSS) yükseltme teknolojisi. Bu arada oyuncuları değiştir, jiroskop kontrollerine sahip olacak ve menülerde gezinmek ve kamerayı yakınlaştırmak ve kaydırmak için dokunmatik ekranı kullanabilir.

Rockstar, oyunu başka şekillerde değiştirdi. Kontrolör düzeni artık GTA V’ninkiyle eşleşiyor ve silah sesi ve hedefleme, silah ve radyo istasyonu seçim çarkları ve mini haritalarda (yol noktaları belirleme yeteneği gibi) değişiklikler var. Ayrıca, büyük bir yaşam kalitesi güncellemesi olan, başarısız olduktan sonra bir görevi hemen yeniden başlatabileceksiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın