Xiaomi Smart Home 360 Derece Dönebilen Gece Görüşlü Ip Kamera 1080p

 Xiaomi Smart Home 360 Derece Dönebilen Gece Görüşlü Ip Kamera 1080p


Gelişmiş video kodlama teknolojisi

5

Bu yepyeni video kodlama teknolojisi, daha sorunsuz akış sağlar ve ayrıntılardan ödün vermeden bant genişliğini azaltır. H.265 kodlama, H.264 kodlamanın yarısı kadar depolama alanı kullanırken piksel sayısını ve bit hızını korur.

Kullanılabilir kayıt depolama alanı %100 artırıldı.

Bant genişliği kullanımı %50 oranında azaltıldı.

360° görüş şunları sunar: Eksiksiz ev koruması

5

Çift motor başlığı, kameranın tam 360° yatay ve 96° dikey şekilde dönmesini ve çekim yapmasını sağlar. Fotoğraf makinesinin darbeye dayanıklı tasarımı ve sessiz motoru, dönüş sırasında sarsıntıyı engeller ve kameranın sessiz kalmasını sağlar.

a
9c5
Yapay zeka destekli hareket algılama uyarısıKamera, derin öğrenme teknolojisi entegrasyonunun yanı sıra algoritma ve ağ yazılımının odaklı optimizasyonu sayesinde sizi ne zaman uyaracağını doğru şekilde belirleyebilir ve telefonunuzdan bilgilendirir.Videoları rahatça depolayınAğ Bağlantılı Depolama (NAS) özelliğini destekler. Depolama özelliğine sahip ağ aygıtları veya yönlendiricileri, SD kartlara veya NAS depolama cihazlarına yedeklenen dosyaları depolamak için kullanılabilir.TalkBack özelliği (Çift yönlü arama)Nerede olursanız olun, bu kamerayı kullanarak daima ailenizle konuşabilirsiniz.
aa
Dik veya ters olarak takınKamera, döndürülebilir taban monte edilmiş şekilde gelir ve masaya, pencereye, tavana veya duvara yerleştirilebilir. Ters kurulum, küçük bir kamera ayarı değişikliğiyle mümkündür.Kaydedilen videoları akıllı telefonunuzda veya tabletinizde 16x oynatma hızıyla görüntüleyinEvinizde istediğiniz yerden kontrol edin ve kaydedilmiş videoları 2x/4x/16x hızlarda ilerletin. MicroSD ve ağ bağlantılı depolama (NAS) cihazlarını kullanarak video depolayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın