Xiaomi, Kablosuz Kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic’i Yayınladı (uygun fiyatlı)

 Xiaomi, Kablosuz Kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic’i Yayınladı (uygun fiyatlı)

Xiaomi, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic’i duyurdu. Kısa bir süre önce tanıştığımız Mi Airdots 2 SE’nin yeniden adlandırılmış bir versiyonu olan kablosuz kulaklık, uygun fiyatıyla dikkat çekecek gibi görünüyor.
Çinli teknoloji devi Xiaomi, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklık modeli “Mi True Wireless Earphones 2 Basic”i duyurdu. Bu kablosuz kulaklık modeli esasında, birkaç ay önce tanışma olanağı yakaladığımız Mi Airdots 2 SE’nin yeniden adlandırılmış olan bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Görünen o ki Xiaomi, hayranlarına daha fazla seçenek sunmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic, tasarım açısından Mi Airdots 2 SE ve Mi True Wireless Earphones 2 ile aynı yapıya sahip. Yani kablosuz kulaklıklarda uzun çubuklar bulunuyor kablosuz kulaklıkların şarj kutusu, kalıplı bir yapıya sahip. Ayrıca bu kablosuz kulaklıkların her biri yalnızca 4.7 gram ağırlığında ve şarj kutusunu da işin içerisine dahil ettiğimizde, toplamda yaklaşık 50 gramlık bir ağırlık ile karşılaşıyoruz.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic:

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklıkları, Mi True Wireless Earphones 2 ile aynı olan 14.2 mm’lik sürücülere sahip. Ayrıca bu kablosuz kulaklıklar, ortam gürültüsünün engellenebilmesi adına yarı kulak içi tasarımda. Ayrıca bir çift mikrofona sahip olan kulaklık, görüşmeler için daha iyi bir tecrübe sunmaya çalışıyor. Kablosuz kulaklıklarda bir trend haline gelen dokunmatik kontrol ve otomatik oynatma özelliği de bu kablosuz kulaklıklarda karşımıza çıkıyor.

Xiaomi’nin açıklamalarına göre Mi True Wireless Earphones 2 Basic, Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip ve çoğu Android ve iOS cihazlarda çalışabiliyor. Xiaomi telefonlar için özel bir yazılım içeren kablosuz kulaklıklar, kutusundan çıktığı zaman otomatik şekilde bağlanma yeteneğine de sahip. 5 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebileceğiniz bu kablosuz kulaklıklar, toplamda 20 saate kadar kullanım olanağı sunuyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic fiyatı :

,
Xiaomi, yeni kablosuz kulaklıklarının farklı ülke pazarlarında ne zaman satışa çıkacağına değinmedi. Ancak yetkililer, bu kablosuz kulaklıkların şu anda çıkışa özel olarak 29.99 euro (yaklaşık 235 TL + vergiler), ilerleyen dönemlerde ise 39.99 euro (yaklaşık 315 TL + vergiler) olarak fiyatlandırılacağını ifade ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın