Whatsapp ve Whatsapp WEB çöktü mü? Whatsapp’a bilgisayardan erişim sorunu!

 Whatsapp ve Whatsapp WEB çöktü mü? Whatsapp’a bilgisayardan erişim sorunu!

‘Whatsapp çöktü mü?’ Mesajlaşma devi Whatsapp bağlantı sorunu ile gündeme geldi. 14 Temmuz Salı akşamı popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp WEB bağlantısında kopukluk hatası verdi. Çok sayıda kullanıcı yaşadıkları sorunu sosyal ağlarda gündeme getirdi. Bazı kullanıcıların Whatsapp erişiminde zorlandığı mesajların gitmediği ve sıkça kopukluk yaşandığını bahsederek bu uygulamanın çalışmadığını belirtiyor. İşte, Whatsapp’a bilgisayardan erişim sorunuyla ilgili detaylar…
Mobil cihazlarda yaşanan Whatsapp ve Whatsapp Web uygulaması kopukluklarla gündeme geldi. Whatsapp ve Whatsapp Web kullanıcılarının yaşadığı sorunlar üzerine Whatsapp çöktü mü sorusuyla Twitter’da da konuşulmaya başlandı. Ancak konu hakkında henüz fotoğrafı bir açıklama yapılmadı. 

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Web Whatsapp üzerinden devam etmekte olan sorunla alakalı henüz bir açıklama yapılmadı. Yapılan aramalara bakıldığında mobil olarak bu uygulamaya girişin yavaş olduğu da anlaşılıyor.

Bazı kullanıcıların Whatsapp erişiminde zorlandığı mesajların gitmediği ve sıkça kopukluk yaşandığını bahsederek bu uygulamanın çalışmadığını belirtiyor. İnternet aramalarına bakıldığında ‘Whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor’ sorunu yaşandığı gelen ilk bilgiler arasında.

Whatsapp mobil kod okuyucunun da WEB Whatsapp’a okutulduğunda algılamadığı problemler arasında yer aldı.

ISI HARİTASI :

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın