WhatsApp masaüstü uygulamasında çoklu cihaz uyumu geliyor

 WhatsApp masaüstü uygulamasında çoklu cihaz uyumu geliyor

TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYANIZ

WhatsApp masaüstü uygulamasında çoklu cihaz uyumu geliyor

WhatsApp için çoklu cihaz uyumluluğu mevcut olduğunda, kullanıcılar uygulamaya en fazla dört cihaz ve bir cep telefonu bağlayabilecekler. Bu özellikle ilgili en önemli şey, telefonunuzda internet bağlantısı olmasa bile masaüstü uygulamalarda WhatsApp’ı aktif olarak kullanabilmeniz olacak.

Artık WhatsApp’ı telefondan bağımsız kullanabileceksiniz

Uygulamanın söz konusu özelliği aktif olduğunda telefonunuzu internete veya diğer masaüstü uygulamalara bağlamadan aynı anda 4 cihaza kadar cep telefonunuzdan bağımsız kullanabilecek, arama yapabilecek ve mesaj gönderebileceksiniz.

Kısa süre önce Facebook’tan Mark Zuckerberg ve WhatsApp CEO’su Will Cathcart verdikleri bir röportajda, “tüm mesajlarınızı ve içeriğinizi telefonunuz çevrimdışıyken senkronize etmenin büyük bir teknik zorluk olduğunu” söylediler.

Bu muhtemelen WhatsApp’ın yaklaşık üç yıldır söylendiği gibi nihayet bir iPad sürümünü yayınlaması anlamına geliyor.

Şu anda çoklu cihaz uyumluluğu hala geliştirme aşamasında ancak yakında beta sürüm test kullanıcıları için erişilebilir olacak.

Ayrıca WhatsApp geçtiğimiz dönemde kaybolan mesajlar özelliğini uygulamaya eklemiş ve sitemizde bu konuyla ilgili bir haber yayınlanmıştı.

WhatsApp’ın birden fazla cihazı desteklemesi sizin işinize yarar mı? Yorum bölümünde yazabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın