Vodafone’da Lansmana Özel Dev İndirimlerSony Playstation 5, Oculus Quest 2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü 

 Vodafone’da Lansmana Özel Dev İndirimlerSony Playstation 5, Oculus Quest 2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü 

Vodafone’da Lansmana Özel Dev İndirimler

Vodafone’dan dev indirimler Sony Playstation 5, Oculus Quest 2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Onlarca cihazda dev indirim.

Sony Playstation 5 

Sony Playstation 5, 929₺ x 12 ay Toplam ₺11.148

Sony Playstation 5

Oyun tutkunlarının gözde konsolu Sony PlayStation yepyeni bir modelle karşınızda! Oyun deneyiminizi bambaşka bir seviyeye taşımak amacıyla tasarlanan Sony PlayStation 5, eşsiz teknik özellikleri, fonksiyonel kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Cihaz, Sony’nin oyun tutkunlarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu yenilikçi üretim anlayışını başarılı şekilde yansıtıyor.

Oyunun Limiti Yok

Marka tarafından “Oyunun Limiti Yok” sloganıyla tanıtılan PlayStation 5, ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yükleme imkânı sunuyor. Cihazda yer alan gelişmiş SSD; dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikler ve üç boyutlu ses desteğiyle oyun deneyimini çok daha derin bir etkileyicilik ile yaşamanıza yardımcı oluyor. PlayStation konsolunun yapabileceklerinin sınırını yeniden tayin eden ürün; özel CPU, GPU ve entegre giriş/çıkış özellikli SSD’nin gücünden faydalanmanızı kolaylaştırıyor. Hiç bitmeyen oyun keyfi için üstün nitelikleri bünyesinde barındıran PS5, neredeyse anında yükleme hızıyla rakipsizliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Sony’nin PS5 ile birlikte oyun tutkunlarıyla paylaştığı inanılmaz grafik kalitesi oldukça dikkat çekici. Benzersiz oyun deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün, çarpıcı oyunlar için çarpıcı görsel kalite vadediyor. Grafik nitelikleri, Sony PlayStation 5 özellikleri içinde birkaç farklı başlık altında ele alınıyor.

Eşsiz Görsel Kalite Oyun Deneyiminizi Geliştiriyor

3840 x 2160 piksel (4K) çözünürlüğe sahip olan PS5, 4K destekli ekranlarda 120 Hz çıkış desteği sunuyor. Uyumlu oyunlarda 120 Fps’ye varan yüksek çerçeve hızı sayesinde akıcı oyun deneyimiyle tanışmanızı sağlayan ürün, HDMI 2.1 desteğinin yardımıyla 8K ekranlarda da kullanılabiliyor. En sevdiğiniz PS5 oyunlarınızı göz alıcı 4K TV’nizde oynamanızı mümkün kılan cihaz, HDR teknolojisinin özelliklerinden de yararlanıyor. HDR TV’ler aracılığıyla PS5 oyunlarını bugüne kadar benzeri görülmemiş derecede canlı ve gerçekçi renklerle oynamanıza imkân tanıyan Sony PlayStation 5, nefes kesici etkileyicilikle oyun tutkunlarından tam not alıyor. Sony’nin tasarım ve üretim anlayışının merkezinde yer alan performans, verimlilik ve benzersiz grafik standardı unsurlarını başarıyla temsil eden PS5, çok büyük bir endüstri hâline gelen oyun dünyasındaki en yenilikçi konsollarından biri olarak kabul ediliyor.

3D Ses Teknolojisiyle Anın Tadını Çıkarın

PlayStation 5, oyun oynarken anın tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. Üç boyutlu ses teknolojisinin kullanıldığı cihaz, kendinizi sesin her yönden geldiği hissini veren ses donanımına bırakmanız için ideal nitelikte. Desteklenen oyunlarda, uyumlu kulaklıkların yardımıyla oyundan aldığınız keyfi önemli ölçüde artıran Tempest 3D AudioTech, oyun atmosferinizdeki tüm paydaşların gerçekten hayat bulmasını sağlıyor. Üstün görüntü ve ses teknolojilerinin entegre kullanımıyla yeni ufuklar belirleyen PS5, çok yönlü oyun deneyiminin kapısını aralıyor. Aynı anda yüksek grafik kalitesi ve 3D ses teknolojisi sunan ürün gelişmiş aksesuarlarının yardımıyla da oyun üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı kolaylaştırıyor.

Eylemlerinizin Etkisini Hissetmeye Hazır Olun

PlayStation 5 joystick olarak da bilinen DualSense kablosuz kontrol cihazı, Sony’nin PS5 ile birlikte sunduğu en önemli yenilikler arasında yer alıyor. Oyun dünyanıza hayat vermenizi sağlayan aksesuar, dinamik duyusal geri bildirim vasıtasıyla tüm eylemlerinizin etkisini hissetmenize imkân tanıyor. Deneyiminizi çok daha gerçekçi hâle getiren ürün, oyun içi hareketlerinizle bağlantılı fiziksel tepkileri hissetmenize imkân tanıyor. Silahların geri tepmesine varana kadar birçok farklı çevresel etkiyi hissetmenize yardımcı olan DualSense, farklı seviyelerdeki güç ve ve gerilimi kesintisiz şekilde size aktararak benzersiz bir serüven yaratıyor. Sony tarafından ellerinizdeki oyun ikonu olarak tanımlanan DualSense; 21. yüzyıla öncülük eden sezgisel düzene, geliştirilmiş çubuklara, gelişmiş efekt sunan entegre hoparlöre ve hareketlerinizi algılayan sensörlere sahip. Müthiş bir rekabet avantajı ortaya koyan kontrol cihazı, oyun üzerinizdeki hakimiyetinizi kusursuzlaştırıyor. PS5’in paket içeriğinde bulunan DualSense’in yanı sıra PULSE 3D kablosuz kulaklık, medya kumandası ve HD kamera da Sony’nin oyunseverler ile paylaştığı yenilikçi aksesuarlar arasında ön plana çıkıyor.

PlayStation 5’in Dikkat Çeken Teknik Özellikleri

Sony PlayStation 5, benzersiz teknik özellikleriyle oyun tutkunlarına daha önce hiç tatmadıkları seviyede video oyun deneyimi sunuyor. İşlemci, SSD ve RAM bellek özellikleriyle değerlendirme testlerinden de başarıyla çıkan cihaz, oyun dünyasının en yeni teknolojilerini ortaya koyuyor.

  • İşlemci: AMD Zen 2
  • İşlemci hızı: 3.5 GHz
  • Çekirdek sayısı: 8
  • RAM: 16 GB, DDR6
  • Disk kapasitesi: 825 GB SSD
  • Ağırlık: 4.78 kg

PlayStation 5 İle Uyumlu Oyunlar

PlayStation 5 oyunları, farklı türlerdeki geniş içeriğiyle oyun severlerden yoğun ilgi görüyor. Returnal, NBA 2K21, EA SPORTS FIFA 21, Call of Duty: Black Ops Cold War, Grand Theft Auto 5, Hogwarts Legacy, Deathloop ve Godfall PS5’in benzersiz oyun seçkisi içinde çok önemli yer tutuyor. Oyun tutkunlarının birçok farklı zevkine hitap etmeyi başaran PlayStation 5 oyunları, benzersiz PlayStation 5 özellikleri ile entegre şekilde tasarlanıyor.

Neden PS5’i Tercih Etmelisiniz?

Sony PlayStation 5; işlemci, RAM ve SSD kapasitesinin sunduğu yıldırım hızında oyun keyfi sayesinde kullanıcıların ilk tercihi olarak göze çarpıyor. Donma ve yavaşlama sorunlarını tarihin tozu sayfalarına gönderen PS5, üstün grafik performansıyla 4K oyun deneyiminin tadını çıkarmanızı sağlıyor. DualSense kontrol cihazıyla oyunlarda tüm eylemlerinizi ve çevresel faktörlerden meydana gelen reaksiyonları hissetmenizi mümkün kılan PS5, 3D ses teknolojisiyle de kendinizi oynadığınız oyunun büyülü atmosferine kaptırmanıza yardım ediyor. Markanın oyun teknolojilerindeki inovasyon ve AR-GE odaklı yüzünü temsil eden Sony PlayStation 5, tüm detayların düşünüldüğü, kusursuz oyun deneyimi için kesintisiz yüksek performansa erişmenize aracılık ediyor.

Oculus Quest 2 128GB All-In-One Vr Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Oculus Quest 2, ₺719 x 12 Ay Toplam ₺8.628

Oyun Oynamanın Yeni Hali

Sanal bir evrende yer almak ve çeşitli maceraların içine girmek için pek çok kişi oyun oynamayı tercih eder. Oculus Quest 2 başlık sayesinde oldukça gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyun ve eğlence anlayışınız kökünden değişebilir.

Daimi Bir Eğlence

Yapabilecekleriniz sadece oyun oynamakla sınırlı değildir. Film izlemek, konserlere katılmak ve müzik dinlemek gibi aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede vaktinizi çok daha kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz. Pek çok kişinin evde vakit geçirmeyi seçtiği çağımızda, nerede olursanız olun eğlenceden geri kalmayın.

Kolay kurulum

Mobil cihaz uygulamasını kullanarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede gayet kısıtlı vakit harcayarak eğlence dünyasına giriş yapabilirsiniz.

3 Boyutlu Sinematik Ses

Konuma dayalı 3 boyutlu sinematik ses veren dahili hoparlörlerle dövüşe odaklanın veya meditasyonda kaybolun.

PC ve Konsol Gerektirmez

Sadece mobil cihazları kullanmanız yeterlidir. Herhangi bir bilgisayara ya da konsola ihtiyaç duymadan oyun oynayabilirsiniz. Kablosuz internet elinizin altında olduğu sürece herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür.

Şık ve Gözleri Yormayan Tasarım

Oldukça estetik bir görünümü vardır. Hafif bir yapıda olduğu için hemen herkesin kafasıyla uyumludur. Kullanım sırasında sizleri zorlamaz. Üst düzey kaliteli bir deneyim yaşamanız için tasarlanmıştır. Oyun içerisindeki komutları rahatlıkla vermenizi sağlayan araçlara sahiptir.Özel bir şekilde hazırlanan tasarımı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Gözleri rahatsız etmeyecek bir şekilde üretilmiştir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın