Vodafone Pay Türkiye’de! İşte özellikleri!

 Vodafone Pay Türkiye’de! İşte özellikleri!

Kullanıcılar, dünya çapında hızla büyüyen mobil ödeme sisteminin yaygın olarak kullanılmasını beklemektedir. Bu durumda Google Pay ve Apple Pay’in ülkemize girmesi beklense de Vodafone Pay’in bir sürprizi var.

Vodafone Pay promosyon tarihi belli oldu!

Vodafone’un yeni mobil ödeme sistemi ülkemizde kullanılabilir hale geliyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliği, 3 Eylül Perşembe günü 10:30’da online olarak gerçekleştirilecek.

Vodafone Pay promosyon tarihi başladı! İşte fonksiyon! Vodafone Pay’de 18 yaş sınırı bulunmadığı için bu kartla 7/24 havale yapılabileceği ve bu kartın çalışmasının banka ile hiçbir ilgisi olmadığı vurgulanmalıdır. Vodafone Pay uygulamasına giriş yaptığınızda sanal bir Vodafone Pay kartı oluşturulacak ve doğrudan kullanmaya başlayabileceksiniz. Gerekirse başka sanal kartlar oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, tek bir kart numarasıyla sınırlı değilsiniz.

Vodafone ödeme kartı nasıl kullanılır?

Vodafone’un internet sitesinde paylaştığı bilgilerle yaptıkları şu şekildedir:

1- Vodafone Pay uygulamasından kartınızı tanımlamak için “Vodafone Ödeme Kartı Ekle” seçeneğini kullanın.

2- Vodafone Pay uygulaması, herhangi bir bankanın İnternet / mobil şubesinin EFT’si veya tüm ATM nakitleri üzerinden banka kartınız ile kolayca para yükleyebilirsiniz.

3- Tüm mağaza içi ve çevrimiçi alışverişler için lütfen oyun içi satın alımlarınızın tüm maliyetini harcayın ve kart bakiyenizi kullanarak 7/24 anında ödeme gönderip isteyin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın