Vodafone abonelerine özel akıllı telefon! Vodafone dan Bir İlk !

 Vodafone abonelerine özel akıllı telefon! Vodafone dan Bir İlk !

Vodafone, realme ile yapmış olduğu anlaşmayla abonelerine özel C3 ve C3i modellerini Türkiye’de satışa çıkarıyor.

Türkiye’nin 3 büyük operatöründen bir tanesi olan Vodafone, Çinli akıllı telefon üreticileriyle yapmış olduğu anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Daha önce Çinli Tecno ile masaya oturan Vodafone, şimdi de realme ile el sıkıştı.

Realme ile Vodafone arasında varılan anlaşma ile C3 ve C3i modelleri Vodafone abonelerine özel olarak satışa çıkacak. Vodafone aboneleri bu telefonları tarifelerine ek ücretler ödeyerek satın alabilecekler.

Konunun ayrıntıları ile alakalı Vodafone’dan yapılan yazılı açıklamada şu satırlara yer verildi.

Vodafone abonelerine özel akıllı telefon! :

2020 senesinin ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre % 157’lik büyüme ile akıllı telefon piyasasında 7. Sıraya yükselen realme, dünya genelinde 35 000 000 kullanıcıya ulaşmıştı.

Türkiye’de de tüketicilerin yoğun ilgisi ile ilk çeyreğe kıyasla ikinci çeyrekte satış oranında % 162 büyüme kaydeden realme, bu ilgiye pazara sunmuş olduğu yeni modelleri ile teşekkür ediyor. Türkiye’de realme’nin gerçekleştirdiği ilk mobil operatör iş birliği kapsamında Vodafone, yeni realme C3 Serisi akıllı telefonlarını abonelerine tarifelerine ek 12 ay taksitle sunuyor.

Kırmızı ve mavi renk alternatifleri ile satışa satışa çıkarılan realme C3, Helio G70 işlemci ile gelen dünyanın ilk akıllı telefonu olma özelliğine sahip. Yüksek performans sunan Helio G70 işlemci sayesinde kullanıcılar oyun oynamanın keyfine varıyor.

5000 mAh pili ile 30 güne varan bekleme süresi sunan C3, şarj derdine son veriyor. 6,5 inç büyük LCD ekrana sahip telefon, 5 MP ön kamera, arka % de 12 MP kameraya ek 2 MP derinlik ve 2 MP makro lens olmak üzere 3 kamera olmak üzere toplam 4 kameraya sahip. 2 GB Ram ve 32 GB dahili hafızasıyla telefon kullanıcıları fazlası ile memnun edecek.

C3 serisi kapsamında realme’nin tüketicilere sunmuş olduğu bir diğer alternatif de, mavi renk alternatifi ile sunulmakta olan C3i. C3 ile benzer özelliklerinde C3i’nin tek farkı, 5 MP ön kameranın beraberinde 12 ve 2 MP olmak üzere iki arka kameraya sahip olması.

Vodafone aboneleri realme C3i modelini 12 ay boyunca tarifeye ek 245 TL taksitle, realme C3 modelini de 12 ay boyunca tarifeye ek 265 TL taksitle satın alabilecekler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın