Vestelcell: Vestel’den mobil operatör

 Vestelcell: Vestel’den mobil operatör

Vestelcell: Vestel’den mobil operatör

Vestel, Türk Telekom bünyesi altında Vestelcell ismindeki sanal mobil operatörü ile hizmet vermeye başladı. Vestelcell, uygun fiyatlı tarifelerin yanı sıra Vestel marka ürünlerde ek indirimler sunacak.

Vestelcell kullanıcıları Türk Telekom’un mobil altyapısı üzerinden ağa bağlanıyor. Vestelcell aslında yeni bir proje değil. Daha önce Vestel Venus satışlarının yanında Vestelcell seçeneği sunuluyordu. Venus modellerini taahhütle satın almak isteyenler tercih ediliyordu. Artık Vestelcell herkesin erişimine açıldı. Vestel’den herhangi bir cihaz satın almasanız bile Vestelcell abonesi olabilirsiniz. Televizyonda ve dijital mecralarda Vestelcell reklamları yayınlanmaya başladı.

Vestellcell’de hazır kart seçeneği bulunmuyor. Yalnızca faturalı hat seçebiliyorsunuz. Müşterileri şu an üç farklı tarife sunuluyor.

Katlanan Mini, Midi ve Maksi ismindeki tarifelerin fiyatları sırasıyla 35 TL, 45 TL ve 55 TL olarak belirlenmiş. Bu tarifelere 12 ay taahhüt veren kullanıcılara 75 TL’den 150 TL’ye kadar Vestel mağazalarında geçerli hediye çeki veriliyor. Ayrıca tarifedeki internet paketi, 12 ay boyunca ikiye katlanıyor.

Vestellcell müşterisi olmaki için Vestel mağazalarından işlem yapılabiliyor. Mağazaya gitmek istemeyen müşteriler online hat başvurusu yaparak kargoyla SIM kartını teslim alabiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın