Ubisoft açık dünya Star Wars oyunu yapıyor

 Ubisoft açık dünya Star Wars oyunu yapıyor
YILDIZ SAVAŞLARI: GALAXY'İN KENARI - MACERA BEKLENTİLERİ Serbest Biçim, izleyicilere Florida'daki Walt Disney World Resort ve Güney Kaliforniya'daki Disneyland Resort'taki yeni topraklara heyecan verici bir sahne arkası görünümü sunacak ve iki saatlik "Star Wars: Galaxy's Edge" - Macera Bekliyor, "PAZAR, EYLÜL.  29, 20:00 EDT.  Neil Patrick Harris'in ev sahipliği yaptığı, sürükleyici ve özel televizyon etkinliği, izleyicilerin epik yeni toprakları keşfetmesine ve bu yeni Batuu gezegeninin nasıl hayata geçtiği hakkında daha fazla bilgi edinmesine olanak tanıyacak.  Kaley Cuoco, Keegan-Michael Key, Jay Leno, Sarah Hyland, Miles Brown ve daha fazlası dahil olmak üzere ünlü konuklarla Walt Disney Imagineers ve Disney Cast Üyeleri, büyüleyici içeriden bilgilerle Star Wars: Galaxy's Edge'i hayata geçirmeye nasıl yardımcı olduklarını paylaşıyor.  (Getty Images aracılığıyla Claire Colon) STAR WARS: GALAXY '
Getty Images aracılığıyla Claire Colon

Dirilen Lucasfilm Games markasının sonunda bir Star Wars oyunu üreteceğini biliyordunuz , ancak şimdi kimin dahil olacağı belli ve bu sefer EA değil. Lucasfilm Games anlattı Kablolu Ubisoft’un Massive Eğlence, arkasındaki ekip olduğunu Bölümü 2 , olduğu gelişmekte açık dünya Yıldız Savaşları stüdyonun Kardelen motorunu kullanarak oyunu. Proje hala o kadar genç ki, Massive onu işe alma sürecinin ortasında, ancak Bölüm 2 direktörü Julian Gerighty yeni unvanı yönetecek.

Haber, Lucasfilm’in , modern Wolfenstein atıcılarının arkasındaki ünite olan Bethesda’s MachineGames’ten bir Indiana Jones oyunu için planlarını açıklamasından bir gün sonra geldi . Massive, Avatar oyunu üzerinde çalıştığını belirtti , ancak bunun ne zaman geleceği hala belirsiz.

Ubisoft anlaşması, EA’nın Star Wars unvanlarını yapma münhasır haklarına son veriyor . 

Disney kıdemli VP Sean Shoptaw söyledi Kablolu “çok stratejik ve önemli bir ortak” EA bir kalacağını ancak uzay fantezi franchise geliştiriciler yelpazesini genişletmek Disney’in arzusu hakkında utangaç değildi. Shoptaw, “Başkalarına yer varmış gibi hissettik,” dedi.

Şaşırtıcı bir genişleme değil. Eleştirmenler, EA’yı son sekiz yılın çoğunda Yıldız Savaşları haklarını israf etmekle suçladı ve birkaç büyük başlık oyunculara ulaşıyor – yayıncı, franchise’daki oyunları yayınlamaktan çok neredeyse daha iyi tanınıyor . Battlefront II’nin erken kazan-öde mekanizmaları gibi şüpheli kararlar alın ve EA’nın Jedi: Fallen Order ve Squadrons gibi oyunlar aracılığıyla Star Wars adını ancak yakın zamanda iyi bir şekilde kullandığını düşünebilirsiniz .

Ubisoft’un katılımı, gişe rekorları kıran Star Wars oyunlarının hacmini artıracaktır . Disney için daha da önemlisi, herhangi bir sürümün Star Wars oyunu konseptinde insanlara zarar verme şansını da azaltabilir . Disney ve Lucasfilm Games geliştiriciler konusunda hala seçici olsa da, ileriye dönük daha fazla ortak davet etmeleri şaşırtıcı olmayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın