TikTok’un bir işe alım aracını test ettiği bildiriliyor

 TikTok’un bir işe alım aracını test ettiği bildiriliyor

TikTok’un bir işe alım aracını test ettiği bildiriliyor

TikTok gösterişten çok daha fazlası katil dans hareketleriveya akıllıca düzenlenmiş videoları paylaşmak. Bazı içerik oluşturucularkariyer tavsiyesi sunmak ve yakında, platform aracılığıyla bir iş bulabilirsin.

Hizmet, göre bir işe alım aracını test ediyor. Aksiyolar, insanların iş ve şirket bulmalarına, işe alım görevlilerine ve markalara sağlam adaylar ortaya çıkarmasına yardımcı olmak.

Bu özelliğin temel TikTok uygulamasına eklenmeyeceği bildiriliyor. İş ilanlarının yayınlandığı bir web sayfası olduğu söyleniyor, bunların çoğu muhtemelen giriş seviyesi pozisyonlar olacak. Bu TikTok olduğu için, rapora göre, sıkıcı eski bir yazılı özgeçmiş yerine bir video özgeçmişi gönderebileceksiniz. Özgeçmiş videonuzu profilinize de ekleyebilirsiniz.

Pek çok genç yetişkinin TikTok’ta ne kadar zaman geçirdiği göz önüne alındığında, markaların işe almak istedikleri kişilere ulaşması için harika bir yol olabilir. Öte yandan, daha fazla insanın işlerini kaybettiğini görebiliriz.kötü tavsiye edilen gönderilerŞirketler TikTok hesaplarına yakından bakarsa. Bu nedenle, ne tür bir iş aradığınıza bağlı olarak profesyonel amaçlar için ikincil bir hesap açmaya değer olabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın