TikTok Videoları Nasıl Keşfete Düşer

 TikTok Videoları Nasıl Keşfete Düşer

Keşfet, bazı yasakların veya geçici engellerin bu özelliği kullanılamaz hale getirdiği TikTok’un önemli özelliklerinden biridir. Yüksek reytinge sahip ve videoda hiç görüntülemesi olmayan kişileri hayal edin. Tik Tok videom keşfedilmedi Engellerle karşılaşıp karşılaşmadığımı bilmek istiyorum Ara sıra nasıl keşif yapılacağı gibi yardıma ihtiyacı olan insanlarla karşılaşıyoruz. Burada doğrudan engellendiğinizi söylemek doğru değil. Videoda bulunmayan sorunlar önce insanlarla başlar ve ardından diğer olası nedenleri araştırır. Son zamanlarda ne yaptım? Bazı durumlarda, yaşadığınız sorun tersine çevrilebilir. Yazımızda hangi operasyonun bu durumu ortadan kaldırabileceğini inceleyeceğiz.

İlk deneyecekleriniz şunlar:

1-Başka bir cihazdan denemeler yapın.

2- Hesapla alakalı yakın bir zaman içerisinde bir uyarı geldi mi?

3- Oturumunuzu kapatıp yeniden girip tekrar bir kaç test ettiniz mi?

4-Hesabınız doğrulandı mı ve ek doğrulamayı yaptınız mı?

5-Uygulamanın pro hesabına geçerek deneyiniz.

TikTok keşfete nasıl düşülür?

İlla bunları yapın sorununuz ortadan kalkmış olacak diyenlerden uzak durunuz. Özellikle 3. parti uygulamaların ve site yetkilendirmelerine dikkat ediniz. Hesabın çalınması veya sizin adınıza yapılan bir kaç işlemle karşılaşabilirsiniz.

1-Arkadaş çevrenizle görüşüp onlarda da aynı problemler var mı sorunuz. Genele ya da bazı hesaplarda sistemden kaynaklı sıkıntı çıkabiliyor.

2- Hile ve yardımcı uygulamalar kullandıysanız kaldırınız. Erişim yetkilerini de sonlandırınız.

3-Şifrenizi değiştirip ek olarak hesaba eklenmemiş yöntemleri ekleyin. (Eksik bilgiler, numara ekleme ve e-posta gibi…)

4- Başka kısımlarda da bir sıkıntıyla karşılaştınız mı düşünün ve bakın. Videolarda Türkçe karaktersiz paylaşım yapınız.

5- Çok sayıda arkadaşınız ara ara kademeli beğeni ve yorum yapsın. Bir kişi bir kaç kereden fazla videolarda bu işlemi yapmasın.

6- Peş peşe video atınız. Sonra gün içerisinde ara ara bir iki gün yüksek sayıda video paylaşımda bulunun. Açılan tag (#) yani etiketlerden çık sık kullanmayınız. Aynı etiketleri de çok sık kullanmamaya özen gösteriniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın