The Economist’in kapağındaki şok detaylar: Lübnan Beyrut’taki patlamanın ardından The Economist’in Temmuz kapağı dikkat çekti!

 The Economist’in kapağındaki şok detaylar: Lübnan Beyrut’taki patlamanın ardından The Economist’in Temmuz kapağı dikkat çekti!

Lübnan Beyrut’ta yaşanan patlama ile alakalı son dakika gelişmeleri yakından takip edilirken enteresan tesadüfler de gündemde yer almaya devam ediyor. Amonyum nitrat maddesi sebebiyle patlayan ve bölgedeki son gelişmeler sosyal ağlarda yer alırken bir konu daha öne çıkıyor. The Economist’in Temmuz kapağında gösterilen enteresan detay sosyal ağlarda kısa bir süre içinde geniş yer topladı. Kapak resimleri ile gizli mesaj verildiği öne sürülmesi ile beraber özellikle saat ayrıntısı dikkatlerden kaçmadı. İşte Lübnan Beyrut’taki amonyum nitrat patlamasından son dakika gelişmeleri…

Beyrut’taki patlamanın ardından son dakika gelişmeleri yakından takip edilirken Beyrut Valisi, dün akşam yapmış olduğu açıklamada kentteki patlamanın etkisini Hiroşima ve Nagazaki benzeri olduğunu ifade etti. Kısa süre içinde büyük yankı uyandıran patlama ile beraber sıradışı tesadüfler de sosyal ağlarda yer almaya başladı. Bunlardan bir tanesi de The Economist’in Temmuz kapağında yer alan enteresan ayrıntılar oldu. Özellikle gizli mesaj vermiş olduğu öne sürülmesi sebebiyle bir anda gündemde yerini aldı.

THE ECONOMIST TEMMUZ KAPAĞINDAKİ İLGİNÇ DETAYLAR GÜNDEME OTURDU!


The Economist Temmuz kapağı Lübnan Beyrut’taki patlama sebebiyle dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kapakta gizli mesaj verildiği öne sürülürken özellikle saat ayrıntısı dikkatlerden kaçmadı.

THE ECONOMIST TEMMUZ KAPAĞINDA BEYRUT PATLAMASINA İLİŞKİN ŞOK DETAYLAR

The Economist Temmuz kapağı dikkat çekmeye devam ediyor. Kapakta görülen saat 12’ye 5 kala biçiminde durması dikkatleri özellikle çeken ayrıntılar arasında yer aldı. Bu saat ayrıntısı; Rusların Soğuk Savaş dönemini anlatırken özellikle Amerika’ya olan tepkileri ve göz dağı olarak yorumlandı. Saatin 12 olması ise nükleer savaşın başladığı simgesini taşıyor.

SON DAKİKA ayrıntılar gündemde!


Öte yandan tablo halinde görülmesi de diğer bir mesaj niteliği taşıyor. Sağdan sola doğru görülen ilk iki tablodan bir tanesinin Lübnan Beyrut patlaması olduğu mesajı verirken diğerinin ise güneşte yaşanan patlama olduğu imgesi verildiği iddia edildi. Genel olarak tabloya bakıldığında ise; yanardağ patlaması, dünyaya göktaşı çarpması, virüs, gemi batması ve bir domuz resmi görülüyor.

Yine bahsedilen kapak resminda “The next castastrophe” yani “sıradaki felaket” başlığı dikkat çekti. Altında yer alan “and how to survive it” yani “Bundan nasıl kurtulunur?” başlığı öne çıkıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın