Steam Yaz İndirimleri başladı: Binlerce oyun indirime girdi!

 Steam Yaz İndirimleri başladı: Binlerce oyun indirime girdi!

TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYANIZ

Steam Yaz İndirimleri başladı: Binlerce oyun indirime girdi!

Steam’in merakla beklenen indirim dönemi başladı. Her zaman olduğu gibi Steam Yaz İndirimleri yazın başlangıcı ile birlikte oyuncularla buluştu.

İndirimlere baktığımızda binlerce oyunun indirimde olduğunu görebiliyoruz. İndirimler 8 Temmuz 20:00’a kadar devam edecek. Aşağıda direkt olarak indirime giren oyunların değil, indirime giren oyunların türlere göre ayrılan linklerine ulaşabilirsiniz.

Kendi Kaderinizi Çizin

İndirimler dışında Steam, her zaman olduğu gibi konsept olarak da farklı bir tona gitti. KENDİ KADERİNİZİ ÇİZİN başlığı ile Steam, bir de ufak bir etkinliğe başladı. Etkinliğin detayları şöyle: 

Bir kahraman olduğunuz çok açık, herkes size kahraman diyor zira. Ama ne tür bir kahramansınız? Bu seneki indirim sadece büyük indirimlerin yer aldığı sıradan bir indirim değil, bu seneki indirimde kısa hikâyelerin yer aldığı zorluklarla karşılaşacak ve er hikâyeyi bir seçim yaparak bitireceksiniz. Bu seçimleriniz de ne tür bir kahraman olacağınızı belirlemede kullanılacak. İndirimde denk geleceğiniz her on dört “Kendi Kaderinizi Çizin” hikâyesindeki iki farklı eylemden birini seçin ve verdiğiniz kararın hatırına hareketli bir çıkartma elde edin. Hikâyelerin hepsini tamamladıktan sonra kaderinizi yansıtan beş benzersiz rozetten birini alacaksınız. O hâlde seçim yapmaya koyulun! Bütün öğeler Yaz İndirimi’nin sona ereceği tarih olan 8 Temmuz 2021, TSİ 20:00’den önce alınmış olmalıdır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın