Sony, Ağustos Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

 Sony, Ağustos Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony’nin her ay bedava dağıttığı oyunlar sunmuş olduğu abonelik sistemi PlayStation Plus’ın önümüzdeki ağustos da vereceği bedava dağıttığı oyunlar belli oldu. Kullanıcılar, temmuz ayında bedava dağıttığı olan oyunları ağustos ayının başına kadar oynamaya devam edebilecekler.


Sony, kullanıcıların PlayStation sistemlerinden en iyi biçimde faydalanmasını sağlamayı başaran bir abonelik hizmeti olan PlayStation Plus ile abonelerine her ay bedava dağıttığı oyunlar sunuyor. Bu kapsamda geride bıraktığımız ay NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunları PS Plus aboneleri için bedava dağıttığı olmuştu.

Temmuz ayının sonuna yaklaşmamızla beraber önümüzdeki ay bedava dağıttığı olacak oyunlar merak edilir oldu. Kullanıcıları daha fazla bekletmek istemeyen Sony de ağustosta bedava dağıttığı olacak PlayStation Plus oyunlarını açıkladı.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Ağustos ayında PlayStation Plus’ta bedava dağıttığı olacak oyunlardan ilki, geliştiriciliğini Mediatonic’in üstlendiği Fall Guys: Ultimate Knockout. 100 kişilik çevrimiçi bir arenaya sahip olan bu oyunda, esas amacınız karşınıza çıkan engelleri aşarak ayakta kalan son kişi olmak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Önümüzdeki ay PS Plus ile bedava dağıttığı olacak bir diğer oyun ise Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. 2009’da piyasaya sürülen orijinal oyunun yeni nesil için bütünüyle yenilenmiş hali olan bu oyunda, dünyayı çöküşün eşiğine getiren ölümcül ve yeni bir tehdide karşı mücadele etmeniz gerekmektedir.

Ağustos ayında bedava dağıttığı olacak PlayStation Plus oyunları bu şekildeydi. Yazımızı noktalamadan önce Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered’ın yarından itibaren, Fall Guys: Ultimate Knockout’un ise 4 Ağustos’tan itibaren PS Plus aboneleri için bedava dağıttığı olacağını belirtelim.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın