Samsung’un Galaxy S21 etkinliğinden neler beklenebilir?

 Samsung’un Galaxy S21 etkinliğinden neler beklenebilir?

Samsung’un bir sonraki Paketlenmemiş etkinliği bir günden kısa bir süre uzaklıkta, 14 Ocak 20 : 00′da başlıyor ve çok sayıda sızıntı sayesinde, yaklaşan etkinlikten ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.

Samsung’un büyük olasılıkla S21, S21 Plus ve S21 Ultra olarak adlandırılacak bir sonraki amiral gemisi telefon serisini duyurması bekleniyor. S21 Ultra’nın birinci sınıf özelliklere, kameralara ve bir S modeli Galaxy telefon için ilk olarak Samsung’un S Pen kalemini desteklediği söyleniyor. S21 ve S21 Plus’ın benzer özelliklere sahip olması ancak boyutları farklı olması bekleniyor. Ve bu gönderiyi ilk yayınladığımızdan beri, telefonlar hakkında daha da fazla sızıntı gördük.

Yeni bir gerçek kablosuz kulaklık seti, Galaxy Buds Pro ve Kiremit benzeri bir öğe izleyici olan Galaxy SmartTag de kilit gibi görünüyor. Her iki ürünle ilgili söylentiler son zamanlarda internete girdi ve her biri sızdırılmış bir S21 Ultra ön sipariş reklamında ortaya çıktı. Ve elbette, Samsung henüz bilmediğimiz şeylerle bizi şaşırtabilir.

The Verge’de her şeyi burada ele alacağız . Ancak büyük günden ne bekleyebileceğiniz konusunda bir fikir edinmek istiyorsanız, şu ana kadar bildiğimizi düşündüğümüz şeylerin özeti burada.

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA, S PEN KALEMİ DESTEKLEYECEK

Galaxy S21 Ultra serisi.

Önce Ultra amiral gemisinden bahsedelim. S21 Ultra’nın en büyük yeni özelliği, Federal İletişim Komisyonu dosyalarının onayladığı gibi, S Pen kalemi desteğidir . Bununla birlikte, ekran kalemi görünüşe göre isteğe bağlı bir aksesuar olacak ve telefonun, şirketin Note serisi telefonlarının aksine, onu saklamak için özel bir yuvaya sahip olduğu söylenmiyor. WinFuture’a göre S Pen, 40 € ‘ nun biraz altına mal olacak ve bu da 49 $’ dan daha az bir anlamına geliyor .

Görünüşe göre Samsung, S Pen’i saklamanıza izin veren kılıfları piyasaya sürmeyi planlıyor ve WinFuture tarafından paylaşılan bu durumlardan ikisinin resimlerini aşağıda görebilirsiniz . Sızıntı yapan Evan Blass tarafından paylaşılan bir pazarlama sunumuna göre bazı vakalar S Pen ile birlikte gelebilir . IZGARA GÖRÜNÜMÜ

1/2S Pen kalemi saklayabilen bir Galaxy S21 Ultra kılıf. Resim: WinFuture

Kameralara gelince, Ultra’nın WinFuture’a göre 3X ve 10X telefoto kameralar da dahil olmak üzere dört arka kamerası olacak . Bu telefoto kameraların her ikisinin de optik görüntü sabitleme ve 10 megapiksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Telefon ayrıca Samsung’un 100X “Uzay Zoom” özelliği olabilir ilk Galaxy S20 yılında girmiştir , raporlar Android Polis .

Diğer iki arka kameranın 108 megapiksel geniş açılı kamera ve 12 megapiksel ultra geniş kamera olduğu söyleniyor ve selfie kamerası 40 megapiksel olabilir. Telefon ayrıca geçen yılki Galaxy Note 20 Ultra’ya dahil olan lazer destekli otomatik odaklamaya sahip olabilir .

Blass’ın sızdırılan bu pazarlama görüntüsünde Ultra’nın söylentilere dayalı kamera kurulumuna ve özelliklerine daha yakından bakabilirsiniz :

Galaxy S21 Ultra’nın kameraları.

WinFuture’a göre Ultra’nın 6.8 inç WQHD + (3200 x 1440) çözünürlüklü ekrana sahip olması bekleniyor . 120Hz uyarlanabilir yenileme oranını desteklemesi bekleniyor ve zayıf olan Ice Universe , S21 Ultra’nın 120Hz yenileme hızı ile tam WQHD + çözünürlükte çalışabileceğini söylüyor ki bu S20 Ultra’nın yapamayacağı bir şey.

S21 Ultra’nın 5G ağlarını desteklediği, suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olduğu, 5.000 mAh bataryaya sahip olduğu ve 128GB, 256GB veya 512GB depolama alanıyla geldiği söyleniyor. WinFuture’a göre , kahverengi de dahil olmak üzere çok çeşitli renklerde gelebilir, ancak bazı renkler yalnızca Samsung’un çevrimiçi mağazasında mevcut olabilir .

Blass , iki tweet boyunca S21 Ultra (ve S21 ve S21 Plus) için tam özellik sayfalarını paylaştı . Bu tweetler ayrıca Samsung’un kutuya neler dahil ettiği hakkında bilgiler de içeriyor – bunlara biraz sonra değineceğiz.

GALAXY S21 VE S21 PLUS, FARKLI BOYUTLARDA BENZER ÖZELLİKLER SUNACAK

Galaxy S21 Plus serisi.

Samsung ayrıca Ultra kadar güçlü özelliklere sahip olmayacak Samsung S21 ve S21 Plus’ı da duyurmayı planlıyor.

S21 ve S21 Plus arasındaki en belirgin fark, daha küçük bir kamera modülüdür. İki telefonlar 12 megapiksel geniş açılı kamera, 12 megapiksel derece geniş kamera ve 64 megapiksel telefoto lens olması bekleniyor, raporlar Winfuture . Her iki telefonun da 10 megapiksellik bir selfie kamerasına sahip olacağı bildiriliyor.

İşte S21 kameralar daha iyi bir bakalım, başka sayesinde işlemek pazarlama sızan Blass gelen :

Galaxy S21 ve S21 Plus’ın söylenti kamera kurulumları.

Ekranlara gelince, standart S21’in FHD + (2400 x 1080) çözünürlüğe sahip 6,2 inç ekrana sahip olması beklenirken, S21 Plus’ın FHD + (2400 x 1080) çözünürlüğe sahip 6,7 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Blass tarafından paylaşılan sızdırılmış pazarlama görüntülerine göre her ikisinin de uyarlanabilir 120 Hz yenileme oranını desteklemesi bekleniyor .

Ultra gibi, hem S21 hem de S21 Plus’ın 5G ağlarını desteklemesi ve IP68 sertifikalı olması bekleniyor. Ayrıca 128GB veya 256GB depolama alanıyla sunulmaları bekleniyor. Ve hangi modeli satın aldığınıza bağlı olarak, farklı pil boyutlarına sahip olacaklar: daha küçük olan S21’in 4.000mAh bataryaya sahip olduğu söylenirken, S21 Plus’ın 4.800mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Her telefonun farklı bir arka kapak malzemesine sahip olduğu da söyleniyor. WinFuture’a göre S21’in arka yüzü plastik olabilirken, S21 Plus’ın arka yüzü cam olabilir .

Bu iki telefon ve Ultra için tam özellik sayfalarını Blass’ın iki tweetinde görebilirsiniz. WinFuture raporlarına göre S21 Ultra gibi, S21 Plus da yalnızca çevrimiçi olarak kullanılabilen renklerde gelebilir .

S21 SERİSİ, KUTUYA BİR GÜÇ ŞARJ CİHAZI İÇERMEYEBİLİR

WinFuture ve Blass tarafından paylaşılan kutunun sızdırılan pazarlama görsellerine göre Samsung’un en yeni telefonları, kutuya şarj cihazı koymayarak Apple’dan bir ipucu alacak . Kutunun içinde, yalnızca telefonu, bir USB-C kablosunu ve bir SIM çıkarma aracını alacağınız görülüyor. Ve Samsung geçtiğimiz günlerde iPhone 12 serisine bir şarj cihazı eklemediği için Apple ile alay eden reklamları sildi ve Samsung’un da benzer bir hamle yapacağına dair söylentilere güven verdi.

Karar çevre için iyi olabilir , ancak bir S21 almayı düşünüyorsanız, bununla birlikte gitmek için ayrı bir şarj tuğlası satın almayı da düşünmeniz gerekebileceğini unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın