PlayStation 5 İçin GTA 4’ün Özel Bir Sürümünü Duyurabilir

 PlayStation 5 İçin GTA 4’ün Özel Bir Sürümünü Duyurabilir

Amazon, GTA 4’ün “tam sürüm” adı verilen özel bir sürümünü listelemeye başladı. Bu liste, Rockstar Games’in oyunun yeniden düzenlenmiş bir sürümünü oluşturduğunu ve PlayStation 5 ile uyumlu hale getirdiğini gösteriyor. Listenin doğru olup olmadığı şu anda bilinmiyor.

Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret platformudur ve listelenmesi, zaman zaman video oyun endüstrisini sallayabilir. Bu listeler bazen doğru bazen de yanlıştır ve oyuncular arasında istemsiz beklentiler yaratır. Bu durumda en son olay, Rockstar Games tarafından birkaç yıl önce piyasaya sürülen “Grand Theft Auto 4” (GTA 4) ile ilgili. Platform, oyunun “yeniden yapılmış” versiyonlarını listelemeye başladı.

Oyunun Remaster versiyonu, son yıllarda alıştığımız bir şey. Ancak Grand Theft Auto 4’teki durum biraz daha farklı. Listeye göre Rockstar Games, oyunun “Tam Sürüm” adlı bir versiyonunu yarattı. Bu sürümün benzersizliği, oyunun PlayStation 5 ile tamamen uyumlu olmasıdır. Yani 2008 yılında ilk karşılaştığımız GTA oyunu PlayStation 5 ile bize geri dönebilecek gibi görünüyor.

Amazon’daki listeleme sayfasına detaylı olarak baktığımızda oyun kutusunda 4K çözünürlüğü destekleyen ifadesini gördük. Ayrıca ürün açıklaması, oyunun DualSense ile de uyumlu olduğunu gösteriyor yani dokunsal geri bildirim sağlıyor. Aynı zamanda, “Grand Theft Auto 4” e ek olarak, oyunda “Lost and Blocked” ve “Song of Guy Tony” adlı diğer içerikler de bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın