Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021: Android ve iOS

 Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021: Android ve iOS

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021: Android ve iOS

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021: Android ve iOS

Herkesin istediği tabii ki kolay para kazanmak. Bu makalemizde para kazandırma potansiyeli bulunduran mobil uygulamları sizler için derledik.

1. Clashot

Akıllı telefonunuzun kamerası ile sanatsal, şehir merkezi, yemek, restoran ve daha fazlasının fotoğrafları çekerek ve bunları satışa koyarak ödeme almak mümkün. Android ve iOS kullanıcıları, 2021’de 50 sentten 80 dolara kadar fotoğraf satışı yapılabiliyor ve satış başına ortalama yüzde 44 oranında telif hakkı kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz.

Kullanıcıların Clashot’ta bir hesap açmaları, tam bir açıklama ve bir model sürümüyle bir fotoğraf paylaşmaları ve satışa başlamanız için hızlı bir doğrulama sürecini tamamlamanız gerekir.

 2.Swagbucks

Swagbukcs uygulamasında para kazanmak için Web’de arama yaparak, anketleri doldurarak, video izleyerek, arkadaşlarınıza önererek, alışveriş yaparak, özel teklifleri tamamlayarak ve eğlenceli yarışmalara katılarak 2021 yılında güzel para kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

3. AppTrailers

AppTrailers uygulamasında İOS veya Android cihazlarınızda 30 saniye veya daha kısa süren yeni uygulamaların fragmanlarını izleyerek para kazanabilirsiniz.

Kazançlar 500 puandan başlar ve hediye kartları veya PayPal üzerinden nakit olarak kullanılabilir.

4. Ebates

1800 perakendeciden herhangi birinden online alışveriş yaptığınız her defasında yüzde 40’a varan para kazanın. Ayrıca, iki arkadaşınızı yönlendirerek için 50 dolara kadar kazanabilirsiniz.

Uygulamayı iOS veya Android cihazınızda indirmeniz yeterlidir. Ödemeler her üç ayda bir çek veya PayPal ile yapılır.

5. Google ödüllü anketler

Android kullanıcıları anketlere yanıt verebilir ve Google Play’de kullanılmak şartıyla para kazanabilir, ancak anketlere bağlı olarak krediler değişir.

Google ödüllü anketler, kayıt aşamasında sizden eksiksiz bilgi aktarımı istemektedir. Google, daha önce kayıt olduğunuz bilgilerinizi karşılaştırıyor. Doğru bilgiler girmediğiniz taktirde büyük ihtimal ile kayıt olamayacaksınız.

Kayıt aşamasını geçtikten sonra tek yapmanız gereken anketleri denk getirip doldurmaya başlamak. Kayıt olduktan sonra size çeşitli anketler geliyor. Doldurması 5 dakika bile sürmeyen bu anketler karşılığında Google play kredisi kazanıyorsunuz.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2021: Android ve iOS

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın