NVIDIA Türkiye, Çekiliş ile Cyberpunk 2077 ve Steam Kodu Hediye Edecek

 NVIDIA Türkiye, Çekiliş ile Cyberpunk 2077 ve Steam Kodu Hediye Edecek

NVIDIA Türkiye, Twitter üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında NVIDIA Türkiye, bir oyunsevere Cyberpunk 2077, 9 oyunsevere de Steam’de kullanacakları 100 TL’lik kod verecek. Kısa süreli kampanyanın kazananı, 18 Aralık Cuma günü açıklanacak.


NVIDIA Türkiye, Twitter üzerinden bir çok oyunseveri heyecanlandıracak bir kampanya duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu kampanya kapsamında bir oyunsever, son günlerin en çok konuşulan oyunu Cyberpunk 2077’ye sahip olma olanağı yakalayacak. 9 oyunsevere ise 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu hediye edilecek.

NVIDIA Türkiye’nin kampanyası, platformdaki diğer çekilişlerle bir hayli benzer bir işleyişe sahip. Buna göre çekilişe katılmak için; paylaşılan postu beğenmeniz, retweet etmeniz ve “#RTXOn” etiketini de kullanarak yanıtlamanız gerekmektedir. Söz konusu çekilişin kazananları, 18 Aralık Cuma günü saat 20:00’de yine NVIDIA Türkiye’nin fotoğrafı Twitter hesabından açıklanacak.

NVIDIA Türkiye’nin, 1 kişiye Cyberpunk 2077, 9 kişiye de 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu hediye edeceği çekilişe burada bulunan bağlantıyı kullanarak ulaşabilir ve şartları yerine getirerek katılabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın