Nintendo, ’10 Mart Günü’ için Switch oyunlarında yüzde 35 indirim yaptı

 Nintendo, ’10 Mart Günü’ için Switch oyunlarında yüzde 35 indirim yaptı
super mario

Nintendo’nun 10 Mart Günü olarak adlandırılan yıllık Mario takdir günü yarın ve şirket şimdiden bazı Switch oyunlarında indirim yaparak kutlamaya başladı . 13 Mart’a kadar Nintendo’nun eShop veya Amazon’da Super Mario Party , Luigi’s Mansion 3 , Super Mario Maker 2 ve Mario Tennis Aces’te yüzde 35 indirim alabilirsiniz . Bu indirim, tüm bu başlıkları 39 $ ‘ın (297,88 Türk Lirası) biraz altına düşürüyor ki bu bazıları için tüm zamanların en düşük seviyesi. Bunlar, Nintendo’nun Mar10 Günü için öne çıkardığı oyunlar, ancak Amazon’da Super Mario Odyssey 39 $, Super Mario Bros. U Deluxe 39 $ veMario Kart 8 Deluxe 49 dolara.

Tüm Mario oyunları satışta olmasa da, bu hafta iyi satış fiyatlarıyla epeyce oyun alabilirsiniz.

 Nintendo’nun Switch için yeniden tasarlanan klasik Mario oyunları koleksiyonu Super Mario 3D All-Stars’ın çok daha uzun süre satılmayacağını da belirtmekte fayda var . Nintendo, koleksiyonu 31 Mart’ta fiziksel ve dijital raflardan çekiyor. Kapanış tarihinden önce büyük bir fiyat düşüşü göreceğinden şüpheliyiz, bu yüzden isterseniz, almak için sadece birkaç haftanız var.

Bunlar, bu yıl 10 Mart Günü için gerçekleşen en iyi fırsatlar, ancak Nintendo da ay boyunca özel oyun içi ekstralarla kutlama yapıyor. Animal Crossing: Pocket Camp oyuncuları, sınırlı bir süre için geri gelen geçmiş etkinlik öğelerine ek olarak Mart ayı boyunca Favori Fotoğraflar için özel pozlar da fark edecekler. Animal Crossing’e yıl dönümü temalı eşyalar da geliyor : Yeni Ufuklar ve Mario Kart Tour’da yeni turlar, sürücüler, kartlar ve planörler de karşımıza çıkacak .

Yapılan Yorumlar
  • v bucks generator dedi ki:

    all the time i used to read smaller content that also clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading now.|

  • Call of Duty Hack Cheats dedi ki:

    Hello all, here every person is sharing such know-how, therefore it’s nice to read this website, and I used to go to see this web site all the time.|

Bir Yorum Yapın