Nike’ın en son FlyEase ayakkabısı fermuar, bağcık veya kayış olmadan giyilebilir

 Nike’ın en son FlyEase ayakkabısı fermuar, bağcık veya kayış olmadan giyilebilir

Nike’ın en son FlyEase ayakkabısı fermuar, bağcık veya kayış olmadan giyilebilir. Nike, 2015’ten beri FlyEase serisi altında erişilebilir performans ayakkabılarını piyasaya sürdü ve yeni Go FlyEase işleri daha da ileri götürüyor. Bu, bağcıkları bir fermuar ve kayışla değiştirmiyor ve Seattle LB Shaquem Griffin için tasarlanan ayakkabının aksine, tek elle bile giyilmesi gerekmiyor .

Nike FlyEase Git

İki dengeli menteşe ve orta taban gergisi sayesinde ayakkabı, atletik aktiviteler veya günlük kullanım için giyilecek kadar güçlüdür, ancak ellerinizi kullanmadan ayağınıza basabilir. Endişeniz, bağlantı elemanlarının bükülmesini ve çözülmesini engelleyen herhangi bir engel veya günün sonunda ayakkabınıza dokunmadan dışarı çıkmak olsun, bu spor ayakkabının başka bir spor giyim atışı var.

Menteşe ve sıkıştırıcı tüm işi yaptığından, onları giymek sadece ayakkabının içine adım atmaktır. Onları çıkarmak için, “kickstand” topuğunu tutmak için diğer ayağınızı kullanın ve ayakkabının dışına çıkın. Nike’a göre Go FlyEase, bu yılın sonlarında daha yaygın hale gelmeden önce, 15 Şubat’tan itibaren “belirli” üyeler için satışa çıktığında 120 $ ‘a (863,32 Türk Lirası) mal olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın