Netflix, Çağatay Ulusoy’un Başrol Olduğu Yeni Filmi ‘Mücadele Çıkmazı’nı Duyurdu

 Netflix, Çağatay Ulusoy’un Başrol Olduğu Yeni Filmi ‘Mücadele Çıkmazı’nı Duyurdu

Netflix, yeni Türk filmi Struggle Dead End’i duyurdu. Çağatay Ulusoy’un oynadığı film, çöpleri toplayarak geçimini sağlamaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Netflix’in açıklamalarına göre film yakında kullanıcılarla buluşacak.

Netflix’e yeni bir Türk filmi geliyor. Ülkemizin sevilen yüzlerinden Çağatay Ulusoy’un oynayacağı filmin başlığı “Mücadele Çıkmazı”. Filmin çıkış tarihi tam olarak bilinmese de Netflix’in açıklamaları, filmin yakın gelecekte Netflix kullanıcılarıyla buluşacağını söylüyor.

Yaklaşan yeni Türk Netflix filminde Çağatay Ulusoy’u çöp toplayarak geçimini sağlamaya çalışan bir baba olarak göreceğiz. Filmin geçmişiyle ilgili bilgiler çok sınırlı olsa da, muhtemelen Netflix kullanıcılarının beğeneceği türden bir drama. Ranini isimli platformda yer alan bilgilere göre Çağatay Ulusoy’a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin duyurusu, ‘Menajerimi Ara’ isimli dizi aracılığıyla yapıldı

Dün akşam yayınlanan “Menajerimi ara” dizisine konuk olan Çağatay Ulusoy, bu dizinin sahnelerinden birinde “Mücadele Çıkmazı” projesinin senaryosunu analiz etti. Netflix’in Türkiye’deki Twitter hesabını paylaşmasından kısa bir süre sonra bu sahne. Gönderide “Yollarımız yine kesişti” ifadesini içeriyordu. Çatışmanın çıkmazına ilişkin daha detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın