Neredeyse bir yıl sonra, Mario Kart Tour manzara moduna geçti

 Neredeyse bir yıl sonra, Mario Kart Tour manzara moduna geçti

Mario Kart Tour , ilk lansmanından yaklaşık bir yıl sonra nihayet geniş ekran desteği alıyor . Telefonunuzu manzara moduna çevirme seçeneği, Mario Kart serisinin geçen yıl mobil yinelemesi çıktığında eksik olan önemli bir özellikti .

Eylül 2019’da piyasaya sürülen Mario Kart Tour , popüler go-kart yarış serilerini akıllı telefonlara getirdi. Önceki taksitlerin aksine, oyunun kontrolleri basitleştirilmiştir – karakterinizi hızlandırmak için herhangi bir düğmeye basmanıza gerek yoktur, öğeleri kullanmak için ekranınıza dokunabilir ve parmağınızı sola veya sağa kaydırabilir veya telefonunuzu yönlendirmek için eğebilirsiniz.

Piyasaya sürülmesinin ardından Mario Kart Tour , 2019’da iPhone’larda en çok indirilen ücretsiz oyun oldu . Lansman sırasında, oyun Mario Kart serisini keyifli hale getiren bazı önemli özelliklerin eksik olması nedeniyle ezici geldi . Bu , Mart ayında eklenen gerçek zamanlı çok oyunculu eksikliği de içeriyordu . Bundan önce, sadece bilgisayar kontrollü rakiplere karşı yarışabilirsiniz.

Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak “Gold Pass” aboneliğini satın aldıysanız 200cc modu gibi yeni özelliklere ve öğelere erişmek için gerçek para harcayabilirsiniz .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın