Mi Watch uygulaması Mi Watch Revolve’u Mi Watch Color’ın global sürümü olarak onaylar; Mi Smart Band 4C sürümü de yakında bekleniyor

 Mi Watch uygulaması Mi Watch Revolve’u Mi Watch Color’ın global sürümü olarak onaylar; Mi Smart Band 4C sürümü de yakında bekleniyor

Mi Watch uygulaması, Xiaomi’nin global izleyiciler için Mi Watch Color ve Redmi Smart Band 4C’yi yayınlama planlarını görünüşte doğruladı. Mi Watch Revolve ve Mi Smart Band 4C olarak yeniden adlandırılan iki cihaz, Xiaomi’nin gelişen giyilebilir giyim hattına katılacaktı.

Xiaomi’nin Mi Watch Color ve Redmi Smart Band 4C’yi piyasaya devam etmesinden bu yana birkaç ay geçti. Ancak, Mi Watch uygulaması görünüşte her ikisinin de yakında global olarak piyasaya sürüleceğini doğruladı. Sırasıyla Mi Watch Revolve ve Mi Smart Band 4C olarak yeniden adlandırılan iki giyilebilir cihaz, yakın zamanda açıklanan ve Mi Smart Band 5 olarak piyasaya sürülmesi beklenen Mi Band 5’e katılacak .

Keşif, AliExpress’ten bir Mi Watch Color satın alan eSavants tarafından yapıldı . Perakendeci, satın aldığınız sürüme bağlı şekilde akıllı saati 100 Amerika Doları’na kadar satar. Lütfen AliExpress’in şu an için sadece cihazın Çince sürümünü sattığını unutmayın. Saat Rengi, 1.39 inç AMOLED panel, Bluetooth 5.0, GPS, pusula, 5 ATM su direnci ve tek bir şarjla 14 güne kadar devam etmesi gerekli olan 420 mAh bataryaya sahiptir. Mi Watch Color, orijinal Mi Watch’tan farklı olarak WearOS’u çalıştırmaz .

Xiaomi etti rivayet edilmiştir şimdi birkaç ay redmi Akıllı Bant 4C global baskısını bırakmadan edilecek. Bununla beraber, şirket ilk kez Mi Smart Band 4C olarak cihaza atıfta bulunduğunu gördü. Giyilebilir, bileşenlerine yansıyan Mi Watch Color’dan bir hayli ucuzdur. Xiaomi, Redmi Smart Band 4C’yi 1.08 inç LCD panel ile donatıyor ve Çin’de CNY 99 (~ 14 Amerika Doları) için satıyor. Giyilebilir cihaz yine de 5 ATM su direncine sahiptir.

Mi Watch Revolve ya da Mi Smart Band 4C için çıkış tarihi ya da fiyatlandırma hakkında hiçbir kelime yok.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın