İşte Samsung’un 2020 etkinliğinde duyurduğu her şey

 İşte Samsung’un 2020 etkinliğinde duyurduğu her şey

Birkaç sızıntıdan sonra bile, Samsung bugün Unpacked 2020 etkinliğinde paylaşacak çok şey vardı. Şirket, Note 20 ve Note 20 Ultra’nın yanı sıra Galaxy Tab S7 ve S7 Plus, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live’ı resmen açıkladı. Galaxy Z Fold 2 ile dalga geçmeye devam etti ve bize yeni Notlar ve ultra geniş bant özellikleri hakkında bilgi verdi. Aşağıdaki olayları tamamladık.

Not 20 ve Not 20 Ultra

Samsung, bugün Galaxy Note 20’yi (999 $) ve Note 20 Ultra’yı (1.299 $) resmen açıkladı . Galaxy Note hattının geri kalanı gibi, bu yeni telefonlar büyük ekranlar, güçlü işlemciler ve elbette S Pen’i içeriyor (şimdi sol alt köşede olmasına rağmen).

Note 20 Ultra, 120 hertz yenileme hızına sahip 6.9 inç Dinamik AMOLED 2X ekrana sahiptir. Galaxy S20 Ultra gibi cihazlardan öne çıkan şey, içeride olan şey: Qualcomm’un şu anda mevcut en hızlı teklifi olan Qualcomm’un Snapdragon 865+ yonga setlerinden biri. Note 20 Ultra ayrıca kısa menzilli veri iletimi için ultra geniş bantlı (veya UWB) bir radyo ile gelen ilk Samsung cihazıdır ve elbette, Samsung’un bugünün etkinliği boyunca ittiği renk “mistik bronz” da mevcuttur.

Not 20 Not Ultra 20 benzer, ancak birçok bakımdan yetersiz kalıyor. Genel olarak, donanım Ultra’dan çok daha az etkileyici. Ekran daha düşük bir çözünürlüğe ve yenileme hızına, 60Hz’de 2400×1080’a sahiptir ve bellek 8GM RAM ve 128GB depolama alanı ile sınırlıdır. Kameraları bile tonda. Yine de aynı Qualcomm Snapdragon 865+ yonga setine sahip.

Galaxy Tab S7 ve S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

“Bir bilgisayarın gücünü, bir tabletin esnekliğini ve bir akıllı telefonun bağlanabilirliğini birleştirmek” için tasarlanan Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus , ABD’de 5G’yi destekleyen ilk tabletler olacak.

11 inç (LCD) ve 12,4 inç (AMOLED) ekranlar ve yüksek 120Hz yenileme hızı ile gelecekler. Gelişmiş bir izleme paneli ve kullanışlı yazılıma sahip klavye kapağı, Tab S7 ve S7 Plus’ı bilgisayarınızla rekabet edecek güçlü 2’si 1 arada aygıtlar yapar. Her ikisinde de Note 20 ve Note 20 Ultra’da bulunan ve Android 10’u çalıştıracak olan Snapdragon 865+ işlemci var.

Samsung’un son tabletleri gibi Tab S7 ve S7 Plus’ın her ikisi de S Pen ile geliyor. Bu yineleme gecikmeyi sadece 9 ms’ye düşürerek Apple Pencil’ın daha güçlü bir rakibi olmasını sağlar. S Pen artık Hava Eylemlerini destekliyor, böylece kalemi uzaktan kumanda olarak kullanabilir ve havada daireler çizmek gibi şeyler yapabilirsiniz ve Notes uygulamasındaki güncellemeler içe aktardığınız PDF’leri işaretlemenize, karalamalarınızı ve daha fazlasını düzenlemenize olanak tanır.

Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy İzle 3

Galaxy İzle 3 yıl içinde ilk yeni Samsung Galaxy İzle olduğunu. En büyük değişiklikler, dönen çerçevenin geri gelmesi, kondisyon arkadaşının iyileştirilmesi ve güncellenmiş uyku takibi, bir EKG, trip algılama ve kan oksijen monitörü gibi yeni sağlık özelliklerinin olmasıdır. EKG sadece Güney Kore’de başlayacak , ancak Samsungs bu özelliğin FDA yetkisi kazandığını, bu yüzden çok uzun süre önce ABD’ye gelebileceğini söylüyor.

6 Ağustos’tan itibaren Galaxy Watch 3, 41mm ve 45mm seçeneklerinde, sırasıyla 400 $ ve 430 $ olarak satışa sunulacak.

Galaxy Buds Canlı

kulaklıklar

Galaxy Tomurcuklar Canlı onlar birkaç kez sızan ettik, bugünün etkinlikte sürpriz idi. Şimdi, kulaklıklar resmi. Göze çarpan özellikler “açık tip” tasarım ve önemli arka plan gürültüsüne izin vermek için tasarlanmış aktif gürültü önleme (ANC). Gürültü engelleme özelliği, ihtiyaç duymadığınız arka plan gürültüsünü keserken arabalar, toplu taşıma ve sesler gibi düşük frekanslı seslere odaklanır. Kulaklarınızdaki mühür eksikliği nedeniyle bunun ne kadar iyi olduğu tartışmalıdır.

Dikkate değer bir başka değişiklik, Buds Live’ın Bixby’ye ilk kez eller serbest erişim sunmasıdır. Bunun ötesinde, fasulye şekli bunları daha rahat hale getirir ve hem ANC hem de her zaman açık Bixby devre dışı bırakıldığında pil sekiz saate kadar dayanır (durumda 21 saat daha).

Galaxy Z Katlama 2

Samsung Galaxy Z Katlama 2SamsungBuds Live gibi, Galaxy Z Fold 2 de bugünkü olaydan önce büyük ölçüde sızdırılmıştı. Yine de, selefine kıyasla değişiklikler dikkate değer. Yeni başlayanlar için daha büyük. Kapak ekranı 6,2 inç ve birincil ekran 7,6 inç boyutundadır. Samsung, 1 Eylül’deki Fold 2 etkinliği için cihazın özelliklerinin çoğunu kaydediyor. Ancak, Fold 2’nin 4.500 mAh bataryaya sahip olduğunu ve geliştirilmiş minyatürleştirme sayesinde orijinalinden daha ince olduğunu paylaştı. Uçlardaki yeni kapaklar , orijinal Fold’un karşılaştığı sorunlardan bazılarını önlemeli ve Samsung’un diğer karışıklıklardan bazılarını çözmek için bolca zamanı vardı.

Notlar ve Hatırlatıcılar Eşitleniyor

Samsung Notes uygulaması

Samsung’un güncellenmiş Notes Uygulaması , Microsoft’un daha popüler OneNote platformuyla senkronize olacak ve Microsoft Outlook ile güzelce oynayacaktır. Aynı anda notları ve sesi yakalar ve bir notu tıklatarak sesli yer işaretlerine atlayabilirsiniz. İyileştirilmiş Notlar uygulaması, el yazınızı otomatik olarak düzeltir ve işleri yeni bir klasör sisteminde organize eder.

Bu arada, Samsung’un Hatırlatıcı uygulaması Outlook, Microsoft Yapılacaklar ve Ekipler ile senkronize edilecek. Takviminize sürükle ve bırak hatırlatıcıları gibi şeyler yapabilirsiniz. 

Not 20 Ultra’nın UWB Avantajları

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra

Yakın vadede Samsung, Google’ın yakınlardaki UWB özellikli el cihazlarıyla dosya paylaşmanıza olanak tanıyan yeni Nearby Share’e güç vermek için Galaxy Note 20 Ultra’nın UWB teknolojisini kullanmayı planlıyor .

Gelecekte, UWB, telefonunuzu bir kapıya yaklaştığınızda algılayacak ve kilidini açacak bir dijital anahtara dönüştürebilir. Ayrıca AR kullanarak bulmaya çalıştığınız öğeler konusunda sizi yönlendirebilir.

Xbox Games Pass Paketi

Samsung Note 20 Xbox Game Pass Paketi

Samsung, Note 20 ve Note 20 Ultra’nın bir bilgisayar gibi çalıştığını ve bir oyun konsolu gibi oynadığını söylüyor. Oyun yönünü zorlamak için Samsung, Galaxy Note 20 için bir Xbox Game Pass Ultimate Paketi sunmak üzere Microsoft ile ortaklık yapıyor . Bu, Power A’nın MOGA XP5-X + Bluetooth denetleyicisini, telefonunuzu yerinde tutmak için bir klibi ve üç aylık Game Pass’i içeriyor Genellikle aylık 15 dolara mal olan nihai hizmet.

Paket 21 Ağustos’ta satışa sunulacak. Not 20 için ön sipariş verirseniz 150 $ ‘lık bir Samsung Kredisi alırsınız ve bunu paket için kullanabilirsiniz. XCloud, 15 Eylül’de Game Pass Ultimate’da yayınlandığında, Galaxy Store’dan özel bir Game Pass uygulaması indirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın