İşte Netflix’in yeni Türk dizisi: Fatma

 İşte Netflix’in yeni Türk dizisi: Fatma

Türkiye’den çekiliyor iddiaları ile son zamanlarda iyice gündeme gelen Netflix, ülkemizdeki projelerine kaldığı yerden devam ediyor. Şirketin yeni dizi için çalışmalara başladığı haberini, fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraf sayesinde aldık. Buna göre Netflix’in yeni Türk dizisinin adı Fatma. Daima farklı konulara eğilerek izleyiciyi şaşırtmayı seven platformun dizilerine bir yenisi daha ekleniyor diyebiliriz. Zira Fatma’nın hikayesi kulağa en başta sıradan gelse de konunun derinlerine indikçe enteresan şeyler olmaya başlıyor.

İşte Netflix’in yeni Türk dizisi: Fatma
Ülkemizdeki projelerine 2018 senesinde Hakan: Muhafız isimli dizisi ile başlayan Netflix, Atiye ile birlikte zirve yapmıştı. Son olarak Aşk 101 ile Türk gençlerine hitap etmeyi başaran platform şimdi de bambaşka bir yapım ile meşgul. Resmi Instagram hesabından yapılan paylaşıma göre yeni dizinin ismi Fatma olacak. 16 Temmuz’da çekimlerine başlen temeln dizinin baş rolünde ise Burcu Biricik oynayacak. 

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma, temizlikçi bir bayanın hikayesini konu alıyor. Ancak bu sıradan bir hikaye değil, tam tersine içerisinde enteresan ayrıntıları bulunduran bir hikaye. Dizinin en temel senaryosuna göre Fatma’nın kocası hapisten çıktıktan kısa zaman sonra kayboluyor. Eşini aramaya başlayan Fatma ise bir biçimde cinayete bulaşıyor. Birtakım karanlık çevrelerin bu cinayeti öğrenmesi ile birlikte Fatma, seri cinayetler işlemeye devam etmek mecburiyetinde kalıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın