İşte başlangıçta oynayabileceğiniz Xbox Series S ve X oyunları

 İşte başlangıçta oynayabileceğiniz Xbox Series S ve X oyunları
oyun konsolu

Artık Xbox Series X ve Series S’nin (10 Kasım) ne zaman piyasaya çıkacağını bildiğimize göre , stüdyolar ve geliştiriciler, sık sık duyduğumuz sinir bozucu belirsiz “2020 Tatil” mantrasının ötesinde yeni nesil oyunlar için nihayet yayın tarihlerini kilitlediler. Bunların çoğu, Microsoft’un en son konsollarında piyasaya sürülecek oyunlar olacak, bu yüzden birinci gün Xbox Series X ve Series S’ye gelecek oyunlara bir göz atın – en azından şimdiye kadar bildiklerimiz.

O gün Xbox’ta çıkış yapan büyük isimler arasında Assassin’s Creed Valhalla , Gears Tactics(önceden PC’ye özeldi ), The Falconeer, Yakuza: Like a Dragonve Tetris Effect: Connected var . Bir sonraki büyük Destiny 2 genişleme, Ötesinde Işık , ayrıca o gün geldiğinde ve Xbox Oyun Geçidi dahil olacak. Tüm bu oyunların Xbox One konsollarında bulunacağını unutmayın .

Yeni oyunların ve 10 Kasım’dan önce çıkanların bir yığınında Xbox Series X ve S için de optimize edilmiş sürümler olacak (hepsi ilk gün olmasa da). Bunlara Dirt 5, Watch Dogs: Legion, Fortnite , NBA 2K21 , The Witcher 3: Wild Hunt , Control , Doom Eternal ve Marvel’s Avengers dahildir .

Series X ve S’nin çıkışından sonraki günlerde, özellikle Call of Duty: Black Ops Cold Warve Cyberpunk 2077 gibi başka büyük oyunlar da var Hepsinden öte, önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya çıkması planlanan ve henüz kesin çıkış tarihleri ​​olmayan bir dizi başka oyun var.

Harmonix’in bir sonraki ritim oyunu Fuser , Seri X ve S için resmi olarak duyurulmamış olsa da, 10 Kasım’da çıkacak ve büyük olasılıkla geriye dönük uyumluluk sayesinde bu konsollarda oynanabilecek . Aynı şey XIII’ün yeniden yapımı için de geçerli .

Microsoft, Halo Infinite’ı 2021’e erteledikten sonra lansman programında bir boşluk olacak olsa da, ilk gün bir Xbox Series X veya Series S alırsanız oynayacak oyunlarınız eksik olmayacak. Yakında bir dizi EA oyununa hiçbir ekstra ücret ödemeden erişimi içerecek olan Game Pass, her zamankinden daha fazla gibi görünüyor .

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın