İşte 2021 İçin En İyi Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

 İşte 2021 İçin En İyi Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Web sitesi açarak para kazanmak isteyenler tıklasın

Altcoin Daily ile ilgili yeni bir röportajda Alex Saunders, Bitcoin veya Ethereum dışındaki kripto para projelerine nasıl 1.000 dolar yatırım yapılacağını açıklıyor. Alex Saunders, ilk 20’deki varlıklardan bazılarının aslında “hayalet zincirler” olduğuna vurgu yapıyor. Analist, Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ve TRON (TRX) gibi projelerden kaçınılması gerektiğine inanıyor. Bunun yerine analist, yatırımcıların DeFi’ye yatırım yapmaları gerektiğini ve portföylerinin yaklaşık üçte birini en iyi 10 DeFi projesine tahsis etmeleri gerektiğini söylüyor.

Usta analist, 2021’de portföylerde yer alması gereken en iyi altcoin’leri açıklıyor. İşte 2021 için en iyi altcoin yatırım tavsiyeleri...

Özellikle ünlü analist, merkezi olmayan borsalarda Uniswap (UNI) ve SushiSwap (SUSHI) üzerinde yükseldiğini söylüyor. Alex Saunders, bu varsayımsal 1.000 dolarlık portföyün üçte birini Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) gibi en iyi oyun projelerine paylaştırmayı öneriyor. Ayrıca analist, yakın zamanda Mike Novogratz ve Galaxy Digital’den bir yatırım alan belirsiz bir oyun, DeFi, dApp ve NFT kuluçka makinesi olan RedFOX Labs’a yatırım yaptı. Alex Saunders ayrıca Game Credits (GAME) adlı eski bir Ethereum tabanlı projeyi de araştırıyor.

Usta analist, odaklandığı altcoin’leri de paylaşıyor

Alex Saunders, bu varsayımsal portföyün son üçte birinin DWeb projelerine yatırılması gerektiğini söylüyor. Analist, bu yıl teknoloji şirketlerinin sayısız sansür örneğine atıfta bulunarak, ademi merkeziyetçi web’in “gelecek yıl çok yükselişe geçen bir hikaye haline geleceğini” söylüyor. Özellikle analist, The Graph (GRT) gibi indeksleme protokollerine odaklandığını da vurguluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın