iPhone 13 Pro Max için yeni bir sızıntı geldi

 iPhone 13 Pro Max için yeni bir sızıntı geldi

iPhone 13 Pro Max için yeni bir sızıntı geldi

iPhone 13 serisini piyasaya sürmeye hazırlanan Apple, bu telefonlarda farklı özellikleri sunmayı hedefliyor. Öte yandan iPhone 13 Pro modelinin bir maketi sızdırılmıştı. Telefonun en büyük üyesi hakkında yeni bir maketi ortaya çıktı.

iPhone 13 serisi hakkında pek çok paylaşım yapılıyor. Geçenlerde telefon serisinin standart modeli sızdırılmıştı. Yeni yapılan sızıntıda ise iPhone 13 Pro Max gözler önüne serildi. Unbox Therapy isimli YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda görülen telefonun maketi telefonun önceki seriye göre çok da bir değişim geçirmeyeceğini gözler önüne seriyor. 

iPHONE 13 PRO MAX MAKETİ BİR VİDEODA GÖRÜNDÜ

Apple, iPhone 13 serisinde çentiği küçültecek mi bilmiyoruz ancak beklentiler ve sızıntılar ‘az da olsa’ çentikte bir küçülme olacağını gözler önüne seriyor. Videoda iPhone 13 Pro Max’in kamera lenslerinde de önemli bir büyüme gözleniyor. Yani en nihayetinde çentik biraz küçülüyor; kamera lensleri büyüyor diyebiliriz. 

iPhone 13

Lenslerin büyümesi demek çok daha detaylı ve kaliteli fotoğrafların çekilebileceği anlamına geliyor. Telefonun genel anlamda iPhone 12 serisinden ayrılan yönleri olacak. Örneğin ekran tarafında önemli bir gelişme söz konusu. Bir diğer yandan telefonların depolama alanı arasında da hissedilir bir yükselme sunulacak. 

iPhone 13

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın