iPhone 12 Pro 165.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı!

 iPhone 12 Pro 165.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı!

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Apple bu yılın son çeyreğinde yeni iPhone modellerini tanıtacak. Cupertino merkezli şirketin bu yılın sonunda 4 farklı iPhone 12 modeliyle teknoloji tutkunlarının karşısına çıkması bekleniyor.

Apple bu yıl iPhone serisine 5.4 inçlik yeni bir model daha ekleyecek. Diğer modeller ise geçtiğimiz yıl çıkan telefonların devamı şeklinde gelecek.

Apple’ın bu yıl ki çatı modelini ise iPhone 12 Pro oluşturacak. Peki iPhone 12 Pro fiyatı kaç TL olacak?

iPhone 12 Pro 165.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı!

Hali hazırda Apple’ın iPhone 12 Pro’yu ülkemizde kaç TL’den satışa sunacağı netleşmiş değil. Lakin genel kanı fiyatın 15.000 TL civarında olacağı yönünde.

Lakin ünlü Rus mücevher markası Caviar şimdiden iPhone 12 Pro’yu satışa sundu. Ön siparişe açılan, altın ve mücevherlerle süslenmiş iPhone 12 Pro’nun fiyatı ise 23.380 dolar yani yaklaşık olarak 165.000 TL.

Bilindiği üzere Caviar üst segment modelleri altın ve mücevherlerle süsleyip satan bir şirket. Genel olarak özel sipariş üzerine çalışan Caviar’ın bu tarz işler yapmasına zaten alışığız.

Elbette bu telefonun fiyatı ülkemizde vergilerle birlikte ne olur düşünmek gerekiyor. Zira ülkemizde şu aralar altın uçuşa geçmiş durumda. Hali hazırda böyle bir iPhone’u yanınızda taşımak da yürek ister.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın