İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz İnternet Siteleri 2021

 İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz İnternet Siteleri 2021

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz İnternet Siteleri 2021

Günümüzde internet üzerinden ek gelir elde etmek isteyen binlerce insan var, Sizin için yararlanabileceğiniz anket doldurma sitelerini için listeledik.

İnternetten para kazanmanın birçok yolu var. Bu yollardan bazıları sahte ve güvenilmezken, bazıları ise oldukça güvenli. İnternetten para kazanmanın güvenli yollarından biri de anket doldurmak. Sadece sorulan sorulara cevap vererek dolar üzerinden para kazanabilirsiniz.

Markalar ve büyük şirketler, ürünleri ve hizmetleri için dünyanın dört bir yanından geri bildirim almak için anketler oluşturuyorlar. Bu anketler doğrultusunda şirketler kullanıcı verilerinizi ve görüşlerinizi toplarken siz de değişen miktarlarda para ve hediyeler alabilirsiniz.

Valued Opinions

Büyük bir pazar araştırma grubunun parçası olan Valued Opinions, gereksinimlerle eşlenen üyelere çevrimiçi anketler gönderiyor. Ödemelerini kuponlar aracılığıyla yapan sitede anket başına kazanabileceğiniz miktar 1 pound ile 5 pound arasında değişiyor. Minimum ödeme miktarının 10 pound olduğu site, profilinizi yalnızca katılabileceğiniz anketleri göndermek için kullanıyor. Her biri 10-30 dakika süren anketler ile bir saat içinde 10 poundluk bir kupon kazanabilirsiniz.

Swagbucks

Swagbucks, internet üzerindeki en büyük ve en güvenilir ücretli anket sitesidir. Sitenin şimdiye kadar dünyanın dört bir yanındaki üyelerine verdiği ödülün değeri tam 600 milyon dolar. Swagbucks, kullanıcılarına oyun oynamaları, internette arama yapmaları, internet alışverişi yapmaları ve video izlemeleri için ödüller sunuyor. Ödülleri kullanıcılarına kuponlar, ödül çekilişleri ve para ödemeleri ile sunan sitede bir anketin ortalama değeri 30 – 150 SB arasında değişiyor. Sitenin kendi birimi olan SB’nin de 100 birimi 1 dolar. Bu da 10 dakika süren anketleri tamamladığınızda saatte yaklaşık 6.50 dolar kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

Kullanıcılarının birçok olumlu yorumuna sahip site, anketler ve anketlere harcanan vakit baz alındığında, anket doldurma sitelerindeki en yüksek ödemeye sahip. Anketler dışında Swagbucks’ta para kazanmak için farklı yollar da var.

Toluna

Günlük çevrimiçi anketlere sahip en büyük anket panellerinden biri olan Toluna, kullanıcılara doldurdukları anketlerin karşılığını nakit ve hediye kuponları olarak veriyor. Önde gelen şirketler adına çalışan güvenilir bir site olan Toluna, belirli ürünler, hizmetler ve konular hakkında düşüncelerinizi yazıp para kazanabileceğiniz bir yer. Site, anket ödemelerini PayPal üzerinden ya da Amazon ve diğer büyük firmaların kuponları ile yapıyor. Anket başına 1.200 – 50.000 puan kazanabildiğiniz sitede 80.000 puan 15 sterline denk geliyor. Ödemelerinizi talep etmek için ise 27.000 puan eşiğine ulaşmanız gerekiyor. Anket başına harcayacağınız zamanın 15 dakika olduğunu varsayarsak, yaklaşık 4 saatte 15 sterlin kazanabilirsiniz. Toluna, aynı zamanda doldurabileceğiniz anketlerin yanı sıra bünyesine ekleyeceği bir oyun bölümünü de tanıttı.

Branded Surveys

Küresel pazar araştırması anketlerinin yapıldığı çevrimiçi bir topluluk olan Branded Surveys, günlük yüksek sayıda anket sağlaması nedeniyle anket meraklıları arasında popüler bir site. Sitede anket başına ödenen miktar anketin türüne ve uzunluğuna göre değişiyor. Minimum ödeme eşiği 10 dolar olan site, anket doldurarak para kazanan insanlar tarafından oldukça seviliyor. Kolay kullanılabilen sitesi ve hızlı ödeme seçenekleriyle Branded Surveys de listedeki diğer siteler gibi güvenilir ve legal. Siteye kayıt için arkadaşlarınızı tavsiye ettiğinizde ise kazandıkları para ve hediye kartlarının belirli bir yüzdesinde ek ödeme alabilirsiniz.

Lifepoints

Öncelerin çok bilinen anket siteleri MySurvey ve GlobalTestMarket’in birleşimi olan Lifepoints, kullanıcı görüşlerine ve düşüncelerine yer veren bir anket sitesi. Site, ödemelerini Paypal üzerinden ya da Amazon ve diğer büyük firmaların kuponları ile yapıyor. Gönderdiğiniz anketlerin türüne ve içeriğine uygun yeni anketleri size gönderen sitede bir anketi tamamlamak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Her anketten kazandığınız 100 puan ise yaklaşık 3 ya da 5 pound arasında değişiyor. Sitede oluşan birikiminizi paraya dönüştürmek için ulaşmanız gereken hedef ise 5 pound.

i-Say

Dünya çapında güvenilir markalar ve araştırma şirketleriyle çalışan en büyük ve en iyi ödeme yapan anket tabanlı pazar araştırma şirketi olan i-Say, kullanıcılarına anket başına 1 poundveriyor. Ödemelerini Amazon ve diğer büyük şirketlerin hediye puanlarıyla yapan site ayrıca tüm üyeler için ödül çekilişleri de gerçekleştiriyor. Sitenin minimum ödeme eşiği ise 10 pound. Ödül eşiği diğer sitelere göre düşük olan i-Say oldukça güvenilir bir panele sahip.

Opinion Outpost

En düşük ödeme eşiklerinden birine sahip olan Opinion Outpost, hızlı ödemeleri ve eğlenceli anketleri sayesinde oldukça popüler bir anket sitesi. Ödemelerini para ve Amazon kuponları ile yapan sitede minimum ödeme eşiği 2.50 pound. Ödeme almak için sadece 5 anket yapmanız gerekiyor. Anketlerin her biri ise yaklaşık 10-15 dakika sürüyor. 

İnternetten Anket Doldururken Bilmeniz Gerekenler

Her anket sağlayıcısının anket miktarları ve konuları farklılık göstermekte olabilir. Bu nedenle kaydolduğunuz ilk sitede karşınıza yüzlerce anket çıkmaz. Çoğu site, sizin için doldurulacak uygun bir anket olduğunda size e-posta gönderecektir. Siz de sitelerini kontrol ederek kendinize uygun anketleri bulabilirsiniz.

Her sitede bulunan minimum ödeme miktarına ulaştığınızda, bu miktarı sitenin politikasına göre nakite ya da hediye kuponlarına çevirebilirsiniz. Çoğu site ödemeleri 10 ila 15 gün içerisinde gerçekleştirmekte.

Sizde bu bilgilerle kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın