GTA 6 Tüm Dengeleri Değiştirecek Güzel Açıklama: Oyun Hazır, Geliyor

 GTA 6  Tüm Dengeleri Değiştirecek Güzel Açıklama: Oyun Hazır, Geliyor

GTA 6 Tüm Dengeleri Değiştirecek Güzel Açıklama: Oyun Hazır, Geliyor

Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden bir kişi, 4chan adlı isimsiz bir paylaşım platformunda GTA 6 ile ilgili önemli bir açıklama yaptı ve açıklamanın yakında yayınlanacağına inanıyoruz.

Şimdiye kadarki en heyecan verici gelişme, “Grand Theft Auto 6” nın (GTA 6) uzun süredir devam etmesi ve “Grand Theft Auto 6” nın hiç geliştirilmemesi. Rockstar Games’in çalışanı olduğunu iddia eden bir kişinin 4chan adlı isimsiz bir paylaşım platformunda yaptığı açıklama, oyunun uzun süredir hazırlandığını ve duyurunun çok kısa olduğunu gösterdi.

Şimdiye kadar sizlerle paylaştığımız pek çok GTA 6 duyurusunda, oyunun geliştirilme aşamasında ve hala geliştirilme aşamasında olduğundan bahsetmiştik. Ancak, Rockstar Games çalışanı olduklarını iddia eden kişiler bu iddiaları reddetti. İlgili paylaşımlara göre şirket, GTA 6’nın geliştirilmesine yaklaşık 10 yıl önce başladı. Gönderi sahibi, oyunun tüm detaylarının eksiksiz olduğunu ve her an duyurulabileceğini vurguladı.

gta6

Son gönderi, sizlerle paylaştıklarımızdan çok farklı olan GTA 6 hayranlarından çok farklı. Firma bugüne kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmasa da paylaşımdan sonra oluşabilecek her türlü hareket video oyun dünyasını sarsacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın