Google, Pixel 4a’yı kendi mağazasında ‘yanlışlıkla’ sızdırdı

 Google, Pixel 4a’yı kendi mağazasında ‘yanlışlıkla’ sızdırdı

Bu noktada, gerçek bir çıkış tarihi hariç , Pixel 4a ile ilgili her şeyi bildiğimizi hissediyoruz . Cihazın neye benzeyeceğinden yeterince emin değilmiş gibi, Google bugün Pixel 4a’yı kendi çevrimiçi mağazasında kazayla sızdırdı (ya da öyle mi?).

Bazıları için gizemli bir neden, cihaz hakkında Nest Wifi şirketin Kanadalı sayfasında geldi. Hatalar olur, ancak en azından Samsung  Note 20 ile benzer bir hata yaptığında , selefi için sayfadaydı.

Komplo teorileri bir yana, sızıntı hepsi, ancak Pixel 4a’nın görünümü hakkında bildiklerimizi doğrulıyor – sadece bir arka kamera ve ön tarafta bir delik delme kamerası ile bir Pixel 4’e çok benziyor. Ayrıca, daha ince çerçeveler ve arkada güvenilir bir parmak izi okuyucusu için yüz tarama kamera dizisini terk eder.

Özellikle, telefonun görüntüsü, Google I / O 2020’nin başlangıç ​​tarihine denk gelen ve koronavirüs nedeniyle iptal edilmeden önce 12 Mayıs tarihini gösteriyor. Pixel 4a’nın başlangıçta etkinlikte başlaması bekleniyordu, ancak bu kesinlikle olmadı.

Cihazın iPhone SE’yi azaltmak için 350 $ ‘a kadar düşük bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor ve ayrıca 5G bağlanabilirliği olan söylentilere sahip bir Pixel 4a 5G var. Şimdi ihtiyacımız olan tek şey, cihazların ne zaman kullanılabilir olacağını bilmek; bu noktada neredeyse Pixel 5 neslindeyiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın