Gizemli beyaz yeni nesil Xbox oyun kumandası sızdırıldı

 Gizemli beyaz yeni nesil Xbox oyun kumandası sızdırıldı

Beyaz bir Xbox Series X denetleyicisi çevrimiçi sızmış gibi görünüyor. Posterin hesaplarını ve görüntüsünü silmeden önce hafta sonu Reddit’te beyaz denetleyicinin bir görüntüsü belirdi . Yalnızca “Wolfy_Wizzardo” olarak tanımlanan Reddit kullanıcısı, fotoğrafı bir Microsoft çalışanının çocuğu tarafından barındırılan Washington eyaletindeki bir partiye çektiğini iddia etti. Hesabın silinmesinden önce, Reddit hesabı aylardır Seattle, Washington’daki konular hakkında yorum yapıyordu ve gönderiyordu.

Denetleyicinin kendisi, Microsoft’un yeni nesil denetleyicilere gönderdiği yeni paylaşım düğmesinin yanı sıra Xbox Series X denetleyicisindeki yeni D-pad’i içerir. Reddit kullanıcısıyla hesapları silinmeden önce konuştuk ve ilişkili konsolun da beyaz olduğunu ve “daha ​​fazla kare ve Xbox düğmesinin üzerinde daha büyük göründüğünü” iddia ettiler.

Xbox Series X oyun kumandasının siyah versiyonu.

Ayrıca konsolda oyun oynadıklarını ve arayüzün hala Xbox One kullanıcı arayüzüne benzediğini iddia ediyorlar. Microsoft, Quick Resume gibi yeni özellikleri etkinleştirmek için küçük ayarlarla Xbox One’da gelen aynı Xbox panosuna yapışıyor.

Bazıları bu beyaz Xbox denetleyicisinin ikinci nesil yeni bir Xbox’ın varlığını gösterebileceğini düşünüyor. Microsoft’un Ağustos ayında ikinci, daha ucuz yeni nesil Xbox’ı (kod adı Lockhart) piyasaya sürüldüğü söyleniyor . Beyaz denetleyicinin ve konsolun orijinal olup olmadığı açık değildir, ancak varsa ve bir Microsoft çalışanına aitse, o zaman sadece özel bir sürüm Xbox Series X olabilir. Microsoft, yalnızca üzerinde çalışan çalışanlar için beyaz bir Xbox One oluşturdu 2013 yılında sevk edildiğinde.

Gizemli beyaz Xbox oyun kumandası hakkında yorum yapmak için Microsoft’a ulaştık ve sizi buna göre güncelleyeceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın