Far Cry 6’dan Beklenen Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

 Far Cry 6’dan Beklenen Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

Ubisoft Türkiye fotoğrafı Twitter hesabı, Far Cry 6 için Türkçe altyazılı bir fragman yayınladı. Ayrıca oyunun mevcut nesil konsollarda alınması durumunda yeni nesil konsollara bedava dağıttığı aktarılacağı açıklandı.
Oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan Ubisoft, oyun endüstrisindeki pek çok popüler oyunun da yayıncısı ve geliştiricisi konumunda. Fransa merkezli şirketin elinde bulundurduğu bu markalardan bir tanesi de Far Cry serisi.

İşte Ubisoft Türkiye fotoğrafı Twitter hesabı, bu serinin son oyunu Far Cry 6’nın Türkçe altyazılı fragmanını yayınladı. 4 dakikalık bu fragmanın sonunda ayrıca oyunun çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar da açıklandı.

Ubisoft Türkiye fotoğrafı Twitter hesabından yapılan paylaşımda, daha önce Better Call Saul, The Mandalorian ve Okja gibi yapımlarda da boy göstermiş olan Giancarlo Esposito’nun diktatör Anton Castillo’yu canlandırdığını belirtti.

Ayrıca 18 Şubat 2021 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de, piyasaya sürüldükleri tarih boyunca ise Xbox Series X ve PlayStation 5’de oynanabileceği açıklandı. Far Cry 6’da da diğer pek çok oyunda olduğu gibi yeni nesle bedava dağıttığı geçiş şansı tanınıyor. Mevcut nesildeki konsollarda oyunu alan kullanıcılar, yeni nesil konsollara geçiş yaptıklarında oyuna yeni nesil konsollarda bedava dağıttığı olarak sahip olabilecekler.

Oyun, ayrıca Epic Games üzerinden ön siparişe de açılmış durumda. Oyunun sürümleri ve ön sipariş fiyatları ise şöyle;

Far Cry 6 – Standart Edition: 269 TL
Far Cry 6 – Gold Edition: 449 TL
Far Cry 6 – Ultimate Edition: 495 TL

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın