Exxen’in Aylık Abonelik Fiyatıyla İlgili Yeni Bir Ücret Ortaya Çıktı

 Exxen’in Aylık Abonelik Fiyatıyla İlgili Yeni Bir Ücret Ortaya Çıktı

Yayın platformu Exxen (Exxen) fiyatıyla ilgili olarak yeni gereksinimler ortaya atıldı ve Acun Ilıcalı’ya sadece kısa bir süre kaldı. Açıklamaya göre platformun aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı abonelik seçeneği olacak.

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021’de yayına başlayacak olan Exxen platformu, son günlerde en çok konuşulan konulardan biri. Acun Ilıcalı’nın Exxen’de yayınlanacak içeriğin bütçesinin yıllık 900 milyon lira olduğunu açıklamasının ardından insanlar abonelik ücretinin ne olacağını merak etti.

Acun Ilıcalı, platform için aylık abonelik ücretinin herkesin ödeyebileceği şekilde ödeneceğini belirtti. Ilıcalı, bu kadar yüksek bütçeli bir platformun ücretsiz olma ihtimalinin düşük olduğunu belirterek, iki versiyon düşündüğünü söyledi.

Acun Ilıcalı, katıldığı bir planda Exxon Mobil’in tazminat politikasının kafasında biri reklamlı, diğeri reklamsız olmak üzere iki versiyonu olduğunu söyledi. Ilıcalı, reklamı yapılan versiyonun fiyatının daha ucuz olacağını ancak tamamen ücretsiz olmanın imkansız olduğunu söyledi.

Son olarak Exxon fiyatları ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. T24’ün YouTube kanalı Stolk’ten yola çıktığı haberine göre Exxen’in aylık abonelik fiyatı 7,99 TL. Aylık aboneliğin yanı sıra yıllık abonelik seçeneği de sağlanacak, yıllık abonelikte aylık ücret 5,99 TL’ye eşit olacak. Stolk kanalında yayınlanan videoya göre, bu aynı zamanda Exxen’in ilk bir haftalık ücretsiz deneme sürümü. Bu video, bu aylık abonelik fiyatlarının reklam için mi yoksa reklamsız sürüm için mi geçerli olduğunu belirtmiyor. Elbette reklamlı versiyon tamamen ortadan kalkabilir.

Son olarak bunun bir gereklilik olduğunu ve resmi açıklama yapılmadan önce bu fiyatlardan şüphe edilmesi gerektiğini belirtmek zorundayız. Peki bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Exxen abonelik ücretini alırsa abone olur musunuz?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın