Epic Games’ten Yılbaşı için yeni ücretsiz oyun kampanyası!

 Epic Games’ten Yılbaşı için  yeni ücretsiz oyun kampanyası!

Bu yıl yaşanan salgın nedeniyle birçok firma, karantina döneminde kullanıcılarına sürprizler yaşattı ve onlara birçok sürpriz getirdi. Bu karavanın lideri Epic Games, önümüzdeki hafta ücretsiz sürpriz oyunlar sunmaya başlayacak. Peki kampanyadan yeni yıl tatili indirimi ne zaman başlayabilir?

Epic Games yılbaşı tatili indirimi ile ücretsiz oyun fırsatları sunacak

Epic Games daha önce ücretsiz GTA V, Civilization VI ve Total War: Troy ve diğer önemli oyunları sağladı, ancak 15 günlük bir indirim süresi sağlayacak. Troy’dan sonra Epic Games haftalık ücretsiz oyun rutinine devam etti.

Platformdaki son ücretsiz iddialı oyun “Football Manager 2020” dir. Steam indiriminden sonra iğne tersine döndü ve Epic yeni yıla özel indirim planını açıkladı. Ancak bu indirim süresindeki en büyük fark 15 gün sürmesi ve Epic Games’in her gün bedava oyun sunması. Bu gizemli ücretsiz oyunlar henüz sızdırılmamış olsa da, platform iddialı oyunlar başlatabilir.

Bu etkinlik her hafta 17 Aralık Perşembe günü başlayacak. Ücretsiz oyunların ilk haftası Perşembe günü Türkiye saatiyle 19: 00’da Epic Store üzerinden karşılanacak.

Bu oyunlar her gün mevcuttur, bu nedenle bunları 24 saat içinde Epic Store üzerinden medya kitaplığınıza eklemeniz gerekir. Şirket, bu etkinliğin yanı sıra 15 günlük Yeni Yıl etkinliğinde de% 75’e varan indirim oranı sağlayacak.

Görünen ilk mesaj, Epic Games’in ücretsiz oyunlarda özel sürprizler ve% 75 indirim getirebileceğidir. Epic Games’in önümüzdeki hafta Yeni Yıl tatili için bedava oyunlar sunacağını düşünüyor musunuz? Tahminlerinizi aşağıdaki yorumlarda bırakabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın