Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

 Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 88,5 TL olan Overcooked 2 ve Hell is Other Demons oyunları ücretsiz oldu. İki oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haftanın dikkat çeken yapımı Overcooked 2 olmuş. Mutfağa gelen siparişleri zamanında teslim etmeye çalıştığınız Overcooked 2, yemek pişirme teması üzerine kurulu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tek başına veya online olarak oynanabilen Overcooked 2, Steam’de 20 binin üzerinde oydan ‘Çok Olumlu’ yorum ortalamasına sahip.

Epic Games daha önce Overcooked 1 oyununu da ücretsiz dağıtmıştı. İlk oyunun ardından ikinci oyunu da denemek isteyenler ve seriye ilk kez giriş yapacak olanlar için çok iyi bir kampanya olmuş diyebiliriz.

Haftanın diğer oyunu Hell is Other Demons ise iki boyutlu aksiyon-platform türünde bir yapım olarak dikkat çekiyor. Roguelite türünden de ilham alan oyunda kendinizi hızlı bir aksiyonun ve zorlu boss dövüşlerinin içerisinde buluyorsunuz.

Overcooked 2 ve Hell is Other Demons oyunlarını hemen şu anda Epic Games Store‘dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 24 Haziran 18.00 itibarıyla sona erecek ve yerine yeni bir oyun verilecek. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın