Doge cion kasarak para kazanmak

 Doge cion kasarak para kazanmak

Doge cion kasarak para kazanmak

Dogex.pro nedir?

DogexPRO, bir dogecoin mining servisidir. Cloud mining teknolojisi ile üretim yaptıklarını söyleyen bu siteye telefon numarası, email adresi veya kişisel bilgilerinizi vermeye gerek yoktur. Siteye ücretsiz bir şekilde üye olabilmek için ihtiyacınız olan tek şey kripto cüzdanıdır. Bunu birçok siteden temin edebilirsiniz. Genelde güvenilirliği için insanlar Binance sitesini kullanmaktadırlar.

Dogex.pro güvenilir mi?

Henüz yeni bir sistemden bahsediyoruz. İki haftalık olan bu siteye şimdiden 49767 kişi üye olmuş, 41881 defa para çekilmiş ve 145516 defa para yatırıldığı iddia ediliyor. Bu rakamların doğruluğu tartışılmakla birlikte oynanabilecek rakamlar olabileceğini belirtmek istiyoruz. İnternette dogex.pro ile ilgili paylaşılan kullanıcı yorumları, sistemin güvenilir olduğunu doğruluyor. Birçok kişi Youtube’da video paylaşarak para çektiklerini söylüyorlar.

Kaç günde ne kadar dogecoin kazanılıyor?

Normal şartlarda, kazma gücünüze takviye yapmamışsanız günlük 1 dogecoin kazandırmaktadır. Tabii sistemde bulunan özellikleri kullanarak bunu arttırmanız mümkündür. Mesela mevcut kazandığınız coinleri Re-invest yaparak kazma gücünüzü arttırabiliyorsunuz. Ya da dilerseniz dogecoin yükleyerek kazma hızınızı çok daha fazla arttırabiliyorsunuz.

https://dogex.pro/?r=59088

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın