Dexter’ın Dönüş Sezonundan Yeni Teaser

 Dexter’ın Dönüş Sezonundan Yeni Teaser

Dexter’ın Dönüş Sezonundan Yeni Teaser Dexter’ın geri dönüş sezonu için yayınlanan ikinci teaser, sonunda en sevilen seri katili tekrar görmemizi sağladı. Michael C.Hall’ın ikonik rolünü yeniden canlandıracağı dizi 2021 yılı içerisinde, daha sonra açıklanacak bir tarihte geri dönecek. Orijinal dizinin ilk dört sezonunun showrunnerı Clyde Phillips bu sezon geri dönüyor ve finalde oluşan hayal kırıklığının düzelmesi için bu önemli bir adım.

Sekizinci sezon finali, hayranları rahatsız ettiği için şimdiye kadarki en kötü dizi finallerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, geri dönüş haberi büyük bir sevinç uyandırdı ve mutlu bir son için umut getirdi. Hall, bu noktada geri dönmeyi planlayan tek orijinal oyuncu gibi görünüyor. Krater en son Oregon’da doğaya dalmış olarak ortaya çıktı.


Showtime’ın Dexter hesaplarından ve sosyal medyadan yayınlanan yeni teaserda, bir önceki videonun olduğu atmosfer görülüyor ve bu kez, Dexter’ı camdan dışarıyı izlerken görüyoruz. Bir önceki videoda “Doğaya geri dönmek gibisi yok.” diyen Dexter, bu kez Nina Simone’dan duyulan Misunderstood şarkısı eşliğinde kameralara dönüyor ve o meşhur bakışlarından birini atıyor. 


Finalde, bir süre komada kaldıktan sonra Dexter, kız kardeşini hayattan kurtarmaya ve vücudunu denize atmaya karar verdi. Bu karar, dizi finalindeki tartışmalı anlardan sadece biri. Bu karar tersine çevrilemeyebilir, ancak bir şeyi kurtarmak ve hayranların seveceği bir son yaratmak için harika bir fırsat var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın