Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük güncellemesi kötü polisleri ve arabaları düzeltmeye çalışacak

 Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük güncellemesi kötü polisleri ve arabaları düzeltmeye çalışacak
Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük güncellemesi kötü polisleri ve arabaları düzeltmeye çalışacak

Geciktiğinde Cyberpunk 20771.2 yaması geldiğinde, arabanız takılı kaldığında sonunda serbest kalabilirsiniz. CD Projekt Red , bir dizi video ve yama notlarının önizlemesiyle başka neler bekleyebileceğiniz konusunda bazı ayrıntılar sundu .

Şimdiye kadar, bir suç işlediğinizde polisler çok çabuk ortaya çıkma eğilimindeydi – bazen arkanıza ışınlanırlar veya gökten düşerlerdi. 1.2 yaması bunu düzeltmelidir. Gece Şehri Polis Departmanı, CDPR’ye göre “polisin durumu değerlendirdiği hissini yaratmak için” keşif dronları da gönderecek.

Hız ve direksiyon ince ayarlarının yanı sıra direksiyon hassasiyeti kaydırıcısının eklenmesi sayesinde araçlar daha az hantal hissetmelidir. Arabalar ayrıca kare hızı düştüğünde daha iyi işlem yapmalıdır. CDPR, “kare hızındaki aşırı değişiklikleri düzgün bir şekilde işlemeyen bir kod” bulduğunu söyledi. 

Arabanız bir şeye sıkıştığında, onu serbest bırakabilmelisiniz. Geliştiriciler, “Hızlandırıcıyı basılı tutarken artık aracı ileri veya geri sallayabilir veya sola / sağa döndürebilirsiniz” diye yazdı.

Yama ayrıca, başlangıçtan itibaren gerçekten oyunda olması gereken daha fazla tuş bağlama seçeneği sunacak. Bir hareket tuşuna iki kez dokunduğunuzda V’nin kaçmasını sağlayan bir seçeneği kapatabileceksiniz (çömelme düğmesine hızlıca iki kez basmak yine de bu eyleme neden olacaktır). PC oyuncuları da hareket tuşu bağlamaları için daha fazla seçeneğe sahip olacak.

Yamada daha fazla değişiklik olabilir. Güncellemenin ayrıcabazı performans sorunlarını çözmekve umarım oyunu PlayStation 4 ve Xbox One’da daha iyi çalıştırır. Belki Sony’yi oyunu geri getirmeye bile ikna ederPlayStation Store’a.

İlk büyük Cyberpunk 2077 yamasıOcak’ta geldive ikincisinin bir sonraki ay piyasaya çıkması gerekiyordu. Ancak, CDPR1.2 yamasını geri çekti Mart sonuna kadar bir fidye yazılımı saldırısı bildirildiğine göre hobbled geliştiriciler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın