Bu Yıl Yeni Bir iPhone SE Bekleyenlere üzücü açıklama

 Bu Yıl Yeni Bir iPhone SE Bekleyenlere üzücü açıklama

Bu Yıl Yeni Bir iPhone SE Bekleyenleri Açıklama

Ross Young tarafından sağlanan bilgilere göre Apple, yeni iPhone SE’yi bu yıl duyurmayı planlamıyor. Şirket, 2022 ve 2023’te yeni iPhone SE modellerini piyasaya sürecek.

İPhone serisi, “premium” akıllı telefonlar alanında popüler bir model olsa da, iPhone SE modeli daha mütevazı özelliklerle ve tüketicilerin ilgisini çeken makul bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Peki, bir sonraki iPhone SE modelinden ne kadar uzaktayız? Bizi başka hangi fonksiyonlar bekliyor?

İphone SE

Daha önce Apple ürünleriyle ilgili birden fazla güvenlik açığı yaşayan Ross Young, yeni iPhone SE ile ilgili bilgileri paylaştı. Bu nedenle, çoğu iddianın aksine, yeni iPhone SE bu yıl değil 2022’de satışa sunulacak. Bu akıllı telefon 4.7 inç LCD ekrana sahip olacak ve 6 GHz altında 5G’yi destekleyecek.

Gerçek bombanın 2023’te geleceğini söylesek bu uygun olur.

Bu nedenle Apple, 2023’te 6.1 inçlik yeni bir iPhone SE’yi piyasaya sürecek. Bu yeni model, boşluğu ortadan kaldırmak ve daha yüksek bir ekran-gövde oranı elde etmek için delikli bir ekran tasarımı seçecek. Açıklama 2023’ü hedeflediği için teyit etmek zor ancak Apple’ın ekranda daha geniş bir kullanım alanı sağlamak için perfore ekran tasarımına yönelmesi şaşırtıcı değil.

Yukarıdaki kavramsal görüntü, delikli bir ekrana sahip iPhone SE’nin sağlayabileceği tasarımların önizlemesini gösteriyor. Apple’ın hala ekranın bir ucundan diğer ucuna kadar geniş bir çentik kullandığını düşünürsek, delikli ekran tasarımının birçok Apple hayranını daha memnun edeceğini tahmin edebiliriz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın