BiP, son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcıyı kayıt etti

 BiP, son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcıyı kayıt etti

Turkcell’in açıklamasına göre, insanların BiP’e olan ilgisi her geçen gün artıyor ve BiP birçok yenilikçi özelliği ve kişisel veri güvenliğinin sağlanmasıyla rakiplerini geride bırakıyor. Mükemmel mesajlaşma, yüksek tanımlı sesli ve görüntülü arama yetenekleri ile BiP, dünya çapında 192 ülke / bölgede tercih edilmeye devam ediyor. Beep’te yer alan tüm verilerin öne çıkan birçok özelliği, iletişim uygulamaları hayata geçirilerek rakiplerinden ayrılıyor ve Türkiye’nin yüksek güvenlikli şifreleme, veri merkezi ve Turkcell’de korunuyor.

BiP, her geçen gün daha çok gelişiyor

BiP uygulaması dünya çapında 53 milyondan fazla indirildi ve her gün yeni özellikler ekleniyor, bu yüzden daha fazlası. BiP, mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama fonksiyonlarıyla bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan kesintisiz iletişim sağlayabilmektedir. BiP, yüksek tanımlı kalitede sesli ve görüntülü aramalar sağlar ve ayrıca gece modu ve kişiselleştirilmiş menüler gibi farklı özellikler içerir. BiP’in benzersiz yetenekleri bunlarla sınırlı değil.

BiP’in benzersiz kaybolan mesaj işlevi sayesinde, gönderilen mesaj seçilen zamanda takipçinin sohbet ekranında görünür ve belirlenen sürenin ardından otomatik olarak silinir. Tüm bu gelişmiş işlevlere ek olarak, BiP uygulaması ve acil durum işlevleri, kullanıcıların acil bir durumda BiP mesajları ve SMS yoluyla tek bir düğmeyle durum bilgilerini ve konumlarını paylaşmalarına olanak tanır. Çeviri işlevi, anlık mesajlaşma sırasında 106 farklı dilde sohbet etmenize olanak tanır. BiP, “keşif” bölümünde çeşitli kanallar aracılığıyla kullanıcılara ilginç bilgiler sunuyor.BIP, Sağlık Bakanlığı ile işbirliği içinde bir koronavirüs bilgi ve danışma kanalı da açtı. Operatörler arasında fark yok BiP kullanıcıları bu kanal üzerinden koronavirüs testi yapabilir ve gerekirse ALO 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi bilgilendirme hattını ücretsiz ziyaret edebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın