Binance, Tüm Kripto Para Çekim İşlemlerini Durdurduğunu Açıkladı

 Binance, Tüm Kripto Para Çekim İşlemlerini Durdurduğunu Açıkladı

Binance, Tüm Kripto Para Çekim İşlemlerinin Durdurduğunu Açıkladı

Binance, tüm para çekme işlemlerinin geçici bir süreliğine durdurulduğunu açıkladı. Bu kararın nedeninin sistemdeki birikme olduğu belirtildi. Ancak saatler geçmiş olmasına rağmen sorun düzeltilemedi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, milyonlarca kullanıcıyı kapsayan bir karar aldığını duyurdu. Şirket yaptığı açıklamada, tüm para çekme işlemlerinin askıya alındığını söyledi. Binance, bu kararın birikme nedeniyle alındığını ve teknik ekibin çalışmaya devam edeceğini duyurdu.

Binance bu konuyla ilgili ilk açıklamasını saat 14:37’de yayınladı. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Tüm para çekme işlemlerini askıya aldık. Bu bir sistem birikiminden kaynaklanmaktadır. Ekibimizin bu durumla ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür eder, bunun için özür dileriz. Rahatsızlık. ” ifadesi yer aldı. Saat 15:50’de bu içeriği hazırladığımda hala sorun çözülmemişti.

Binance’in Twitter hesabından konuyla ilgili açıklaması şu şekilde;

Saat 15.00 sıralarında şirket yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamada kripto para çekme işleminin yeniden başlatıldığı belirtiliyor. Ancak bazı yetkililer, herhangi bir sorun olmadığını vurgulayarak, işlemin yaklaşık 30 dakika gecikebileceğini söyledi. 15:22’deki son gönderide, birisi para çekme işlemlerinin tekrar durduğunu söyledi.

Binance’in ne tür bir birikime sahip olduğu ve bunun nasıl üstesinden gelinmediği belli değil. Ancak yapılan açıklamaya göre olayın bir siber saldırı ya da bilgisayar korsanlığı saldırısı olmadığı belirtildi. Sistemdeki yoğunluktan dolayı böyle bir şey yapılıyor gibi görünüyor. Ancak bu durumun ne kadar süreceği bilinmiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın