‘Avengers: Endgame’ yönetmenleri Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmini yapacak

 ‘Avengers: Endgame’ yönetmenleri Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmini yapacak

‘The Grey Man’, Ryan Gosling ve Chris Evans’ın 200 milyon dolarlık bir bütçeyle başrolünü oynayacak.

Netflix’in ilk 2 Milyon dolarlık filmi gişe rekorları kırdığı bilinen bir ikili geliyor: Avengers: Endgame ve Infinity War yönetmenleri Joe ve Anthony Russo. Gri Adam düello suikastçılar gibi birbirlerine karşı Ryan Gosling ve Chris Evans’ın soktu Tarihi raporları . Mark Greaney’in popüler kitap serilerine dayanan film, James Bond filminin ölçeğiyle bir aksiyon girişi olmayı amaçlıyor. Bu Netflix için cesur bir hedef, ancak şirketin Extraction (Rusların yazdığı ve üretmiş olduğu), The Old Guard ve 6 Underground gibi isabetlerden sonra gişe rekorları kıranlara daha fazla para attığını görmek şaşırtıcı değil . Büyük bütçeli kokular bileBright sonuçta Netflix’in daha fazla abone çekmesine yardımcı oldu.

Şirket ayrıca bir pandemi ile alakalı başarı dalgası sürüyor – şimdi tiyatroya kolayca gidemiyoruz ya da dışarıda diğer bir şey yapamıyoruz, video akışı varsayılan olarak varsayılan eğlence seçeneğimizdir. Netflix dün , son çeyrekte 10 000 000 abone kazandığını ve 2020’nin ilk yarısında 26 milyona ulaştığını açıkladı.

Her şey yolunda giderse, Gri Adam Netflix için büyük bir franchise başlangıcı olabilir. Son müracaat tarihine göre Gosling’in gelecek filmler için de geri dönmesi bekleniyor. Üretimin, COVID-19 kısıtlamalarına bağlı şekilde bu sonbaharda ya da önümüzdeki baharda başlaması bekleniyor, bu sebeple en erken 2021’in sonuna kadar bitmiş bir ürün görmeyi beklemeyin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın