Artık HBO Max’i PS5’inizde izleyebilirsiniz

 Artık HBO Max’i PS5’inizde izleyebilirsiniz
HBO Max'i gösteren bir TV önünde PlayStation 5

Sony, Çarşamba günü HBO Max’in yeni nesil konsolu için nihayet hazır olduğunu duyurdu. Resmi PlayStation hesabından bir tweet ile açıklanan uygulama desteği, bir PS5 almayı başardıysanız ve HBO Max son büyük olduğu için oyunların yanı sıra filmler için bir eğlence merkezi olarak kullanmayı planlıyorsanız harika bir haber olacaktır. konsoldan akış hizmeti yok.

Hala PS4’teyseniz, bu cihaz bir süredir uygulamaya sahip olduğundan, bu güncelleme muhtemelen sizin için pek bir şey ifade etmeyecektir. Ancak bu, tüm PlayStation hayranlarının artık PS5 sahipleri için 4K HDR olarak sunulacak olan Wonder Woman 1984’ü, desteklenen TV’ler ve gelecek yıl HBO’nun yeni yayın hizmetinde çıkacak diğer Warner Bros. filmleriyle izleyebileceği anlamına geliyor. (Konsollar piyasaya sürüldüğünden beri Xbox Series X / S sahipleri uygulamaya erişebildi.

HBO Max’i PS5’ime indirmeye gittiğimde, uygulamanın yalnızca PS4 için mevcut olduğunu söyledi, ancak hızlı bir yeniden başlatma ile indirilebilir hale geldi. Siz de indirmek istiyorsanız, PS5’in ana ekranındaki medya sekmesine gidebilir ve Tüm Uygulamalar bölümüne ilerleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın