Apple’ın bir sonraki büyük lansman etkinliği 15 Eylül’de gerçekleşecek

 Apple’ın bir sonraki büyük lansman etkinliği 15 Eylül’de gerçekleşecek

Pekala, işte bu: Apple, 15 Eylül’de pek çok kişinin 2020 iPhone serisini resmen açıklamasını beklediği özel bir etkinlik duyurdu . Apple’ın web sitesinde saat 10: 00’da Pasifik / 1: 00’dan başlayarak ya da YouTube’da bir canlı yayın yoluyla geliştikçe haberleri takip edebileceksiniz.

Bugünkü duyuru, Apple’ın tarihsel olarak tahmin edilmesi çok zor olmayan sonbahar olay zamanlaması hakkında haftalarca süren spekülasyonlardan sonra geliyor. Şirket, 2012’den beri Eylül ayında yıllık iPhone basın konferanslarını düzenliyor ve bu etkinlikleri ayın ikinci Salı veya Çarşamba günü sahneleme eğiliminde. Yeterince basit. Bununla birlikte, bu yıl Apple CFO’su Luca Maestri , şirketin 2020 yılının 3. çeyreğinde kazançları sırasında yeni iPhone’ların, muhtemelen COVID’den kaynaklanan üretim ve tedarik sorunları nedeniyle Eylül ayı sonundaki normal lansman penceresinden “birkaç hafta” sonra satışa sunulacağını doğruladı. 19 salgın. Bu, olağan zaman çizelgesini kargaşaya attı ve bir avuç uygunsuz tahmine yol açtı.

Artık bir etkinlik tarihi kilitlendiğine göre, tüm odak cihazların kendisine geri döner. Apple’ın bu yıl dört modeli tanıtması bekleniyor – iki standart iPhone 12s ve iki hafif lüks iPhone 12 Artı. Bu, şirketin tek seferde ortaya çıkardığı en yeni iPhone’lar olacak ve şirketin daha uygun fiyatlı cihazlarının devam eden öneminden bahsediyor. Ve en önemlisi, bu yeni modeller Apple’ın yıllar içinde akıllı telefonlarında yaptığı en önemli değişiklikleri içeriyor.

İPhone 12’nin tüm sürümlerinin OLED ekranları kullandığı ve Apple’ın yeni A14 yonga setini paketlediği söyleniyor, bu – öncekilerden daha güçlü olmasının yanı sıra – daha güç verimli 5nm işlemine dayanıyor. Bu enerji tasarrufları, bu iPhone’ların (nihayet) 5G ağlarını destekleyeceği gerçeğiyle daha da önemli hale geliyor, ancak tam olarak hangileri olduğu net değil. Alt 6 ağları, dünya çapında açık ara en yaygın olanlardır, bu nedenle bu standart için destek verilir; asıl soru, iPhone 12’lerin Verizon gibi operatörler tarafından kullanılan daha hızlı ancak daha nadir mmWave ağlarıyla iyi oynayıp oynamayacağıdır. 

Görmeyi umduğumuz tüm donanım da bu değil. Apple büyük olasılıkla Apple Watch’un güncellenmiş bir sürümünü – Series 6 – daha büyük bir pil içerdiği söylenen, Force Touch içermeyen ve watchOS 7’de bulunan tüm iyileştirmeleri gösterecektir. Şanslıysak, biz de alacağız Şirketin bütçe seçeneği olarak Series 3’ün yerini almak üzere geliştirdiği iddia edilen yeni düşük maliyetli Apple Watch’a ilk bakışımız.

Söylentiye göre, Apple’ın 2019’da yıllarca süren uyku halinden sonra yeniden piyasaya sürdüğü iPad Air’in yenilenmiş bir versiyonunu da görebiliriz. yalnızca temel iPad ve iPad mini’nin Apple’ın klasik tablet tasarımını koruduğu anlamına gelir. Eski tip Touch ID sensörünün de TK’ya yerleştirilmiş yeni bir parmak izi sensörü lehine olduğu söyleniyor. (Endişelenmeyin: Face ID neredeyse kesinlikle hiçbir yere gitmiyor ve neredeyse kesinlikle maliyet nedeniyle burada bırakıldı.) Güncellenmiş bir yonga seti, uygun bir USB-C bağlantı noktası ve aksesuarları manyetik olarak takmak için manyetik bir Akıllı Konektör ekleyin ve neredeyse Pro düzeyinde esneklik sağlayan makul fiyatlı bir tabletimiz kaldı.

Bu gelişmekte olan bir hikaye…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın