Apple’dan uygun fiyatlı AirPods Pro Lite geliyor

 Apple’dan uygun fiyatlı AirPods Pro Lite geliyor

Apple’dan uygun fiyatlı AirPods Pro Lite Merkezi Güney Kore’de bulunan bir teknoloji medyası olan TheElec’e göre, Apple aktif gürültü azaltma özelliği olmayan daha uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık geliştiriyor.

Cihazın adının daha önceki sızıntılara dahil olduğu gibi AirPods Pro Lite olması bekleniyor. Apple’ın kablosuz kulaklık pazarında hızla büyüdüğüne dikkat çeken rapor, mevcut konumunu daha da güçlendirme ihtiyacını vurguladı ve AirPods Pro Lite modelinin 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülebileceğine işaret etti. Yeni modelin mevcut kulaklıklardan% 20 daha ucuz olduğu düşünülüyor. Bu, AirPod Pro Lite’ın ANC işlevi olmayan fiyatının 199 dolar olduğunu gösteriyor.

Yeni yıldan sonra ekipman testlerinin yapılacağı ve seri üretime geçileceği söyleniyor. Bu rapora göre, makul fiyatlı bu modelin AirPods Pro’nun piyasaya sürülmesinden hemen sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak rapordaki ilginç detaylardan biri, kullanıcılar büyük miktarda talep gördüklerinde mevcut satış potansiyelini düşürmemek için AirPods Pro’nun ertelenmesidir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın