Apple, iPhone 12 için tam zamanında iMovie’ye HDR desteği ekledi

 Apple, iPhone 12 için tam zamanında iMovie’ye HDR desteği ekledi

Biri IPhone 12 Pro’nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en fazla 60 fps yakalama görüntüleri size izin Dolby Vizyon HDR video. Şimdi Apple etti güncellenen onun iMovie uygulaması sadece nakliye iPhone 12 başlamadan önce, HDR desteği gibi yeni özellikler, bir grup ile iOS için. Apple’ın en son amiral gemisi cihazlarından daha eski iPhone’larda bile artık HDR videoları doğrudan Fotoğraflar kitaplığınızdan görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Özellik, şunlardan herhangi birini kullandığınız sürece çalışacaktır: ikinci nesil iPhone SE, iPhone 8 Plus, iPhone X veya üstü, iPad mini (5. nesil), iPad (7. nesil) veya üstü, iPad Air 3 veya üstü ve 10,5 inç iPad Pro veya üstü.

Ayrıca, Paylaş sayfasının üst kısmında, bir dosyayı paylaşmak istediğinizde videonun çözünürlüğünü, kare hızını ve HDR’sini seçmenize olanak tanıyan yeni bir seçenekler düğmesi bulacaksınız. Ancak 4K videoları 60 fps’de içe aktarmak ve paylaşmak istiyorsanız, Apple’ın daha yeni cihazlarına da sahip olmanız gerekir. Bu güncellemeyle birlikte sunulan diğer özellikler arasında yeni animasyonlu başlıklar (slayt, bölünmüş ve çift renkli Kromatik, filminize düz, gradyan ve desenli arka planlar ekleme yeteneği ve kullandığınız filtrelerin yoğunluğunu ayarlamak için kullanabileceğiniz bir kaydırıcı) bulunmaktadır. .

As 9to5Mac notlar, Apple da iPhone ve iPad için GarageBand için bir güncelleştirme silindir dışarı. Yeni özellikleri arasında, Ana ekrandaki uygulama simgesine ve çok daha uzun bir şarkı uzunluğuna basarak bir ses kaydı başlatma yeteneği bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın